Ливърпул излъга черните котки (видео)

23:29
Съндърланд загуби като домакин от Ливърпул в мач от 19-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на "Стейдиъм ъф Лайт" зприключи при резултат 1:0 за състава на Юрген Клоп.

Единственото попадение в двубоя реализира Кристиан Бентеке в 46-ата минута. Белгийският нападател носи втора поредна победа за мърсисайдци, след като отбеляза единствения гол и при успеха с 1:0 срещу Лестър на "Анфийлд" в миналия кръг.

Ливърпул се изкачи на седмо място в класирането, като тимът е с актив от 30 точки. С 30 точки е и шестият Манчестър Юнайтед, а само една повече има петият Кристъл Палас. Водачи са Арсенал и Лестър с по 39 точки, трети е Манчестър Сити с 36, а на четвърта позиция се намира Тотнъм с 35. Съндърланд пък допусна пето поредно поражение в Премиър Лийг и заема предпоследната 19-а позиция с 12 точки, на 5 зад 18-ия Нюкасъл и на 7 зад 17-ия Суонзи.

hate4you
02.01.2016 10:53

най-смахнотот е че вила са един от малкото отбори във висшата лига които от създаването на висшата лига до ден днешен не са изпадали на всичкото отгоре мисля ,че са вземали и шампионска лига някъде 80-те години - ше е тъпо да изпаднат ама....

sdw
31.12.2015 03:09

Някои си мислеха,че котките ще вземат мач или поне Х,заради много поредни загуби.Е не знам,но аз като фен на испански отбор май следя повече висшата лига.Съндърланд са трагични и който ги следи ще знае,че докато Алардайс не се махне от отбора,успехи няма да има.Следващия им е мач е домакинство срещу другите трагични Вила,които от своя страна поне се опитват.Да ми запомните двойката на 2-ри.

kapitana123
31.12.2015 00:39

Напълно заслужена победа, макар че Клоп трябва да им нашока канчетата заради многото пропуски. Съндърланд играха колкото си могат. А то не е много щом дори ние ги бихме. Обръщам внимание на някои индивиди (основно наши фенове), които не разбират, или се преструват, взаимовръзката м/у автобуса, честта, резултатността и женския полов орган. Натрупаха ли се на Ливърпул минимални победи? Да! Ливърпул катеначоси ли са? Определено НЕ! Повеждат, след което продължават да играят с достойнство, а не се държат на терена като... тук е момента с гениталиите. Затова няма нищо общо между победа на Ливърпул с 1:0 и такава на интер примерно.

bellaftpaige
31.12.2015 00:15

2 пореден мач Бентеке прави фрапантен пропуск и заради такива пропуски в последните минути трябва да треперим, за да не ни вкарат гол. Задължително трябва да се вземе по-класен нападател.

kibo1992
31.12.2015 00:11

Не знам какво искате от Бентеке за два мача ни носи 6 точки и игра според мен добре , вярно че направи 2 много големи пропуска , но все пак.

Daley_Blind
31.12.2015 00:07

Ех, не познах.Очаквах повече от Съндърланд, но все пак честита победа на феновете на Ливърпул.*smile*