Ники Михайлов отпадна от Шампионската лига в последната секунда (видео)

00:42

Николай Михайлов и неговия Твенте отпаднаха от турнира на Шампионската лига в последната секунда на мача им реванш срещу Спортинг Лисабон. Първата среща в Португалия бе завършила 0:0, като тогава българският вратар на Твенте спаси дузпа и още куп опасни положения за гол.

В реванша домакините започнаха ударно срещата и още във втората минута поведоха с гол на Дъглас. После и двата отбора имаха своите положения да отбележат, но резултатът си оставаше непроменен. В последните секунди на даденото от съдията продължение гостите изпълниха корнер, вратарят им (който се бе хвърлил в атака) насочи топката право във вратата на Михайлов, защитник на Твенте се опита да изчисти в последния момент, но само за да си вкара ефектен автогол. По този начин Спортинг се класира за четвъртия предварителен кръг по правилото за головете на чужд терен.

Iv3rs0n
05.08.2009 18:21

в никакав случаи не е по-добър от реина може да му е резерва ники михаилов *joking*

kali_92
05.08.2009 15:20

Ники можеда пази на Ливърпул и то съвсем скоро защото определено е по добър от Рейна, Итандж и Кажалиери *wink*

MDM
05.08.2009 15:06

според мен грешката е на защитата не може на единия да му се удря топката от ръката на другия от кръка и да влиза
а това дали трябва да има и на двете греди футболисти според мен в този случай не защото играчите на спортинг са много в наказателното поле и нали трябва някой да ги пази

samomanutd
05.08.2009 15:05

KOBAKA_ абе ти си мн прост как кат му я бият в ъгъла ше е я спаси без да иска

Kura_na_qnko
05.08.2009 14:33

Уважавам играта на Ники , но и той има вина за гола .Съгласен съм с човека под мен .При корнери обикновенно се слагат хора и на близката , и на далечната греда .А пък да не говорим за корнер в 94 минута , когато така или иначе целият отбор на Твенте се беше прибрал *wink*

CTPAXO
05.08.2009 13:43

при ъглов удар ...обикновено има човек в защита до всяка греда .. тука го няма ... и '' ей така стават катастрофите''

05.08.2009 12:32

Спортинг бяха много слаби. Нямаха нито една по-реална ситуация за гол с изключение на самия гол. За разлика от Твенте, който изпуснаха още две или три чисти положения и контролираха играта почти през цялото време. Ники Михайлов ми направи много добро впечатление, особенно с извеждането на топката, към съиграчите си. Много точно и стабилно стоеше на вратата, особенно при центриранията. Стадиона беше доста пълен и атмосферата беше яка. Добър мач и пример, за това как по-добрият може да отпадне поради малшанс.

paunQ
05.08.2009 12:06

Аз ти казвам, че е по-добър от теб 100%! Няма значение дали си вратар или централен семкопродавач. Съгласен съм с това, че има голям напредък и бас държа, че ти не си гледал други мачове на Михайлов, освен тези, които игра за Левски! Не се прави на толкова компетентен по всички въпроси.. Просто съвет. Със здраве и не си прави труда да пишеш, няма смисъл.

KOBAKA_
05.08.2009 10:34

хах а ти па хич не си тъп ... аз да не съм вратав ве аахахахах майкоооо как ви раждат майките ви такива прости същества незнам ... ебаси глупака ... ходи да се лекуваш

paunQ
05.08.2009 10:11

За всеки случай е по-добър от теб!

KOBAKA_
05.08.2009 10:03

Защото е Ренде ... защо ... Спаси 1 дузпа без да иска и вече звезда стана.. не се излагайте

05.08.2009 09:35

Съгласен съм с liverbird1892 , че има огромен напредък в играта на Николай Михайлов. В Холандия явно не ходи толкова много по кръчмите и това личи на терена . Гледах мача, Твенте не заслужаваха да отпаднат и то по начин, както най- боли! А като се върна назад във времето, когато всички левскари, включително и аз, псувахме Ники Михайлов, за нелепия му гол срещу Вердер, все повече изпъква факта, че половината от вината е на Вагнер, който върна изключително нескопосано топката, но малко несправедливо изляхме целия си гняв върху вратаря! Да продължава да се развива, генът му е вроден, има надежда за него!!!

TigerJK
05.08.2009 09:18

абе Михайлов не е титуляр в Твенте успокойте се малко :> просто предния мач в началото вратаря получи червен картон и Ники го замести, и ся тоя мач оня си търпи наказанието за червения картон *joking*

Kawaguchi
05.08.2009 08:29

Наскоро един холандски тим го "огря" в 93-тата минута *wink* Еми, нека сега друг холандски тим да последва съдбата на Черно море На тея дудуци само тревата им е добра *joking*

vick22
05.08.2009 08:06

murhum Чорбарче такова ,пожелавам на Цецка да се паднете с Tвенте в следващия кръг за лига европа и да отпаднете, след като не сте могли да вкарате нито един гол на Ники михаълов *smile*

samomanutd
05.08.2009 05:36

тия спортинг тряя да ги отстранат мисля 4е не е изклю4ено михайлов да игреа за ливърпул следа6тия сезон

Lollipopp
05.08.2009 03:12

кофти стечение на обстоятелствата *smile*

liverbird1892
05.08.2009 03:09

ники не е виновен за гола вярно че в левски беше пълен лосер аз съм левскар но това е фатк само ни излагаше но от както отиде в твенте се е променил голям напредък пази добре вече и това че е титуляр в отбор като твенте говори мн стига сте завийдали вече , обносно загубата тоест отпадането щото мача е 1:1 много кофти така в последната секунда дори в изтекло продължение вече и то автогол адски неприятно отпадане но такъф е футбола затова е интересен и напрегнат до края а важното сега е Левски да влезе в групите не се съмнявам че ше бием Баку , но с тази игра в първия мач там ме притесняват плей-офите кудето ше играем със сериозен отбор

murhum
05.08.2009 02:20

Да, Ники не виновен за гола - виновен е че се е родил *smile*)))))))))

Forlan
05.08.2009 01:59

Истината е че при тази 94-та минута съдбата се усмихна на Спортинг.Защитникът искаше да изчисти топката но малшанс. *wink*

geshana
05.08.2009 01:13

Това доказва моята теза че когато Ники иска да варди и е амбициран може да бъде велик вратар *wink*