Челси с реми в дебюта на Хидинк (видео)

19:07
Отборът на Челси стигна само до 2:2 при домакинството си на Уотфорд в мач от 18-ия кръг на Премиършип в повторния дебют на Гуус Хидинк, който зае мястото на уволнения Жозе Моуриньо.

Десет минути преди края Оскар пропусна да донесе успеха от дузпа, след като се подхлъзна при удара от бялата точка.

Иначе Диего Коща вкара и двата гола за лондончани, но получи жълт картон, заради който ще бъде наказан за дербито с Манчестър Юнайтед в понеделник.

pesholudiq
26.12.2015 21:34

Трябваше да вземем 3-те точки, убихме ги от бой тия .. А за фена на Арсенал колко много се радвам, не е истина, другия път ако може да загуби повече. Азар пропусна последните си 2 дузпи за Челси, сигурно заради това не изпълнява той.

kapitana123
26.12.2015 21:39

Тоз хейтър и на мача ни с Юнайтед ще заложи за нас... и пак ще злорадстваш *beer*

Mesut213
26.12.2015 19:41

Добре де, какво по дяволите щеше да стане, ако Оскар, или дори Хидинк бяха предоставили шанс за трети гол на Коща? Защо не му отстъпи Оскар наказателния удар, за да си довърши хеттрика, разбира се че няма гаранция, че Коща ще вкара от точката за изпълнение на дузпа, но все пак ... Бразилецът ми прецака и залога. Матич, май още бойкотира, ама някой трябва да му каже, че Моуриньо го няма вече. Това, което направи сърбинът през първото полувреме бе абсурдно. Дали му пречи маската да вижда добре, нямам идея но футболист от такъв калибър да се изгаври с труда на съотборниците си по този начин, не му приляга изобщо. Уотфорд "паркираха буса" стабилно, Челси игра много добре, но след изцепките на Матич и Оскар нямаше как да вземат победа от "стършелите". Наистина, жалко !