Лацио наказа Интер в Милано (видео)

23:46
Отборът на Интер допусна неприятна загуба с 1:2 като домакин на Лацио в заключителния мач от програмата на 17-ия кръг на италианската Серия "А".

Римските орли започнаха двубоя отлично и още в 5-ата минута излязоха напред в резултата чрез Антонио Кандрева. Отговорът на възпитаниците на Роберто Манчини дойде точно след час игра, като попадението бе дело на Мауро Икарди. В 87-ата минута обаче Кандрева отново се появи на сцената и донесе трите точки на Лацио.

Двата тима завършиха срещата с по 10 човека, след като в продълженията Фелипе Мело от състава на домакините и Сергей Милинкович-Савич получиха червени картони.

Въпреки загубата Интер остава еднолично на върха в класирането с 36 точки, докато Лацио напредна до 10-а позиция с 23.

El_Fenomeno_9
21.12.2015 15:10

Не виждам причина феновете на Лацио да излизат от "дупките си" заради някаква случайна победа ... Лацио е в момента до гуша в *****та , не е като да нямат играчи , но просто са трагични и им трябва рязка промяна иначе класиране дори в топ 10 ще е невероятен успех за тях

gord_lazial
21.12.2015 15:55

Какви дупки бе моето момче.Аз почти всеки ден съм в сайта, но не изказвам мнение.Просто си следя новини и чета коментари.Пък и не може ли да се израдвам на една трудно постигната победа.Няма да коментирам и другия заблуден човек в статията - RMRM7.Кога и къде съм написал, че победата не е случайна.Не заслужавахме да спечелим но победата е факт.Не ми се правете на много интересни.

MaywhatherKING
21.12.2015 14:55

Никаква идея в атака.За къв чеп владеем топката 65% от времето ,като една смислена атака не направихме. Първата грешка - Джонатан Биабиани ....рязък ,бърз,избухлив ,но просто не трябваше да е титуляр.Адем Ляич беше по-удачния избор,(видя се като влезе как се промениха нещата). 2-рата грешка - Мело , Кондогбия и Брозович трябваше да играят в средата ,с 3-ма човека щеше да има още по-голям контрол , а вместо това Йоветич разхождаше фланелката. Смяната на Паласио закъсня ,а за Мело не искам да коментирам , нещо му стана този мач,прегоря ли,не знам.Лично за мен трябва поне 3 мача наказание (дано не) ,дузпата напълно заслужена. Но пак се връщам на Мело....ако съдията му беше показал картон в 15-20 минута ,за постоянните груби влизания ,нямаше да се случи това. ФОРЦА ИНТЕР.

sundza
21.12.2015 13:20

Е това сме ние - Х-ове и загуби от слабаците, в същата форма и със същите футболисти бием първия като гост. Постоянство - 0

scouser_pool
21.12.2015 11:17

Тоя кръг много червени картони в италианското първенство

Drogba_d
21.12.2015 00:11

Тоя мело е за някакъв боен спорт не за футбол... А футболисти като монтоя не мога да си обесня какво правят в гранд като интер*confused*

RMRM7
21.12.2015 12:59

Ти излез и играй срещу играч като Мело,да видим дали ще ти дойде добре ритник в главата, а трите точки са чиста случайност,Интер са по добрият отбор

gord_lazial
21.12.2015 10:14

Така е, всеки противников отбор се нуждае от такъв като Мело *lol*.Много добре ни дойдоха тези 3 точки.

RMRM7
21.12.2015 02:42

По-добре сърцати футболисти като Мело,октолкото манекени, от първата до последната минута мачкаше пронивниците, всеки отбор се нуждае от такъв питбул!