Уотфорд разби Ливърпул (видео)

17:28
Отборът на Уотфорд продължи с великолепното си представяне във Висшата лига, записвайки четвърта поредна победа. На своя "Викъридж Роуд" стършелите разбиха с 3:0 гостуващия Ливърпул в среща от 17-ия кръг.

Играчите на Кике Санчес Флорес изиграха много силен мач и тотално надиграха своя съперник. В герой за домакините се превърна нигерийският голмайстор Одион Игало, който реализира два от головете за своя тим. Само три минути бяха необходими на жълто-черните да открият резултата чрез холандския полузащитник Нейтън Ейк, който се разписа за 1:0. В 15-ата минута Игало удвои преднината на стършелите с 11-ия си гол в първенството. След почивката отново Игало се разписа за крайното 3:0 в 85-ата минута.

Със спечелените три точки Уотфорд заема седмата позиция в класирането с 28 точки, докато Ливърпул е девети с 24.

kapitana123
21.12.2015 04:43

Доста изненадващ резултат, но заслужена победа на Уотфорд. Ливърпул направиха най-слабия си мач сигур от години насам.

shoshibgFB
21.12.2015 02:21

Малеее, баси излагацията...
А бяхме с почти пълен състав!

Поне Клоп не почна да разправя как сме показали "характер".

Drogba_d
21.12.2015 00:57

А това че е най успорваното и най интересно в света няма спор!

Drogba_d
21.12.2015 00:38

Стигаа глупости това че е най равностойно не значи най силно ... Те и в нигерия имат 3 точки раЗлика 15 отбора ама кво най силното първенство ли е ?

Drogba_d
21.12.2015 00:33

прави сте Роналдо Бейл Модрич (най добрите ни) няма да се справят в англия нали те там не играеха добре нали? Хахахахаха е англия дори с бенитез щехме да сме първи!

AC_Milan_92_45
21.12.2015 00:04

Виц на деня, балеринките ще им се разтопят мартинките още преди коледа, а лазарета пълен с изпоконтузени и наказани заради симулации. Аз лично предпочитам заради контузии.

20.12.2015 18:58

ВЛ е като НБА, един сезон така, друк сезон гледаш първите стават последни.

7ed0o0
22.12.2015 18:29

Избивай комплекси като обиждаш.То само това ви остана.

20.12.2015 18:23

И точно за това Висшата лига е най-интересна , защото силно ме съмнява следващия сезон Леванте или Гранада да са първи по Коледа , a Лас Палмас да са на 1на точка от топ 4 *beer*

sdw
23.12.2015 12:08

Млъкни уе,млъкни,че си смешен.То бива бива да не разбираш от футбол и да коментираш.

20.12.2015 23:55

На първо място ще са с над 10 точки пред втория, и то без проблеми.

darklight
20.12.2015 23:51

А как испанките биха се представили в една студена и дъждовна вечер в Стоук?

20.12.2015 18:59

По-равностойна да, но не е по силна. Нали се сещаш, че Лестър, Уотфорд и други подобни отбори ако отидат във Испания няма да са и във 10-ката.

kibo1992
20.12.2015 18:20

Един отбор почва да се гради от защитата и вратаря , точно това трябва да направи Клоп на лято.

20.12.2015 17:47

Доста фенове на Ливърпул се надъхаха с идването на Клоп , но истината е , че този сезон топ 4 не виждам как ще хванем...дано поне Клоп изгради добра основа...

Kireto1232
20.12.2015 17:43

Бива бива да нямаме качество ама тва не става вече , не гледах мача но резултата е красноречив много жалко край за надеждите за топ 4 !!

Pechenqgata
20.12.2015 22:38

Нещо не виждам къде е логиката ти??? Ливърпул са на 5 точки от топ 4.... една стабилна серия може да вкара отбора в топа...

Mesut213
20.12.2015 17:41

Не знам, как издържах да го гледам този мач до третия гол на Уотфорд, ама от футболистите на Ливърпул не става чеп за зеле. Съвсем сериозно ! Трябва една стабилна чистка и пари за трансфери, но не такива като Фирмино, Алберто Морено, Ловрен, Лалана и т.н. Много лоши впечатления ми направиха в този мач Лукас и Сако. Просто ми е трудно дори да посоча 1 футболист на Пуул, който игра добре... Също така не разбрах, защо толкова закъсняха смените на Бентеке и Айб. Дори Клоп няма да оправи този отбор с наличните футболсти. Не искам да обидя феновете на Ливърпул, но това е самата истина и те трябва да я осъзнаят, няма как с тези "дърводелци" да искат топ 4, пък за титла да не говорим.

Danskrastev
20.12.2015 17:34

Явно е че футболистите саботират мениджъра *lol*

dmtbg
20.12.2015 17:50

Хахахаха *lol* *lol* *lol* то в днешно време всяка една загуба на който и да е отбор е саботаж на мениджъра,нали знаеш? *lol*

Man7united
20.12.2015 17:38

ХАХАХАХАХ *lol*

sdw
20.12.2015 17:32

Вярно,че Уотфорд правят уникален сезон,но не очаквах Пуул с Клоп да направят подобна поредица от невзети мачове.