Челси излиза от кризата, сините безпощадни срещу Съндърланд (видео)

19:20
Челси победи Съндърланд на "Стамфорд бридж" в среща от 17-я кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на мача бе Роджър Ийст.

Домакините се насладиха на прекрасен старт. Още в петата минута Бранислав Иванович откри резултата след асистенция на Вилиан.

Осем минути по-късно Педро Родригес заби втори гол за лондончаните.

Точка на спора сложи Оскар Жуниор в 50-та минута. Бразилецът изпълни точно дузпа, отсъдена в полза на Челси.

Три минути по-късно Фабио Борини намали резултата, но това се оказа само почетно попадение за черните котки.

Сините отбелязаха уволнението на Жозе Моуриньо с три точки. Отборът вече има 18 пункта в актива си и се изкачи до 15-то място във временното класиране. Съндърланд остава 19-ти с 12 точки.