Юнайтед се сгромоляса, Норич взе три точки от "Олд Трафорд" (видео)

19:07
Манчестър Юнайтед загуби от Норич Сити с 1:2 на "Олд Трафорд" в среща от 17-я кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на двубоя бе Майкъл Оливър.

Канарчетата шокираха своя домакин в 38-та минута, когато Каменър Джером откри резултата след асистенция на Редмънд.

Десет минути след началото на втората част последва нов удар по амбициите на червените дяволи. Тетей матира Де Хеа и удвои преднината на своя тим.

В 66-та минута Антони Марсиал върна един гол, но това не се оказа достатъчно за Юнайтед.

Отборът регистрира трета поредна загуба във всички турнири и се отдалечи на 9 точки от първото място. Норич пък вече диша по-свободно, тъй като тази победа помогна на тима да се измъкне от зоната на изпадащите. Канарчетата събраха 17 точки.

Big_Ivan017
20.12.2015 01:34

Много добри парички ми донесе!! *smile* Жалко че само 10лв. играх на резултат от 1-2!!!

kibo1992
20.12.2015 00:00

Сега феновете на Юнайтед виждат как ние се чувстахме с Роджърс този сезон.

Salient
19.12.2015 21:41

Ван Гаал беше голям треньор, но беше. Време е да си вземе заслужена пенсия. От това ще спечели и той, и Юнайтед.

kristianoooo
19.12.2015 20:19

Ван Гаал не подаде ли ОСТАВКАА в близките няколко часааа...☚ ЩЕЕ е найй наглото КОПЕЛЕЕ което съм виждаллл НЯКОГААА....!!!☚

19.12.2015 21:17

Не разчитай да подаде оставка. Прекалено е нагъл и самовлюбен, а и си вярва че ще успее. Колкото и Бенитес ще подаде оставка при нас. Все пак се надявам до мачовете с Рома, Перес да го е махнал и да не сме изгубили напълно шансовете за титлата. Иначе утре ако Ливърпул бие ще е само на две точки от Манчестър и играта им е с класи над тая на Манчо и шансовете им да завършат преди Юнайтед са за предпочитане. Тотнъм също трупат точки, а Лестър шампиони няма да станат, но място в топ 4 е напълно възможно.

Matteo_Poker
19.12.2015 20:09

УВОЛНЕНИЕ !!!! Сезона не е преполовен,а ще има яко треньорски смени *cards* *joking*

petko9305
19.12.2015 19:44

Най-странно ми е защо при такива обстоятелства, ЛВГ е толкова тих и спокоен... *devil*

simon_66
19.12.2015 19:21

Най-голям шанс има Юнайтед да бъде поет от Моуриньо според мен.. на Гигс му е още рано, а Ван Гаал тотално разнебити съблекалнята в отбора.. никакъв хъс, никакъв дух, само тишина и объркване. Ван Гаал е пътник до броени дни преди Коледния цикъл от мачове, гаранция!

azbuki
19.12.2015 19:17

Надявам се утре да като се събудя да видя заглавието: САГАТА ПРИКЛЮЧИ-ВАН ГААЛ Е УВОЛНЕН И ГИГС ЩЕ ВОДИ MU ДО КРАЯ НА СЕЗОНА!!! иначе трябва да се простим с топ 4!!

bojkt

още малко остана... скоро няма да ни се налага да го гледаме костенурката.... ако не сега макс още една загуба и е пътник....