Милан се издъни срещу последния (видео)

18:01
Милан и Елас Верона завършиха наравно 1:1 на стадион "Джузепе Меаца" в среща от 16-я кръг на Серия А.

Главен съдия на двубоя бе Паоло Валери.

Росонерите откриха резултата в 52-та минута, когато Луис Адриано асистира на своя партньор в атака Карлос Бака. Това бе седмият гол за колумбийския нападател в Калчото.

Радостта на домакините не продължи дълго. В 56-та минута Найджъл Де Йонг бе изгонен, а гостите получиха право да изпълнят дузпа. Ветеранът Лука Тони застана зад топката и преодоля Донарума.

Така бе оформен и крайният резултат.

Тимът на Верона, който е последен във временното класиране и все още няма победа от началото на кампанията, измъкна точка от Милан.