Норич спря Арсенал, Ливърпул с минимален успех срещу Суонзи (видео)

20:19
Отборът на Арсенал пропусна възможността да се изравни по точки с Манчестър Сити на върха в класирането на английската Висша лига, след като завърши наравно 1:1 при гостуването си на Норич Сити.

Месут Йозил осигури предимство на артилеристите в 30-ата минута, но в самия край на първото полувреме Люис Грабън възстанови равенството. След почивката двата тима не успяха да отбележат нов гол и поделиха точките.

Така лондончани остават на 4-о място в класирането с 27 точки, докато канарчетата са 16-и с 13.

В другия мач, който се игра по същото време, Ливърпул се наложи като домакин над Суонзи Сити с минималното 1:0, като единственото попадение бе дело на Джеймс Милнър, разписал се от дузпа в 62-ата минута.