Реал надви Шахтьор в голов трилър, Роналдо вкара два (видео)

23:57
Реал Мадрид победи Шахтьор Донецк с 4:3 на стадион "Арена Лвов" в среща от група А на Шампионската лига.

Главен съдия на двубоя бе холандецът Бас Нийхюис.

Мадридчани се върнаха на пътя на победата, след като в събота бяха разбити в "Ел Класико" от Барселона.

Кристиано Роналдо откри резултата в 18-та минута след асистенция на Бейл.

Пет минути след началото на втората част Лука Модрич удвои преднината на своя тим. 120 секунди по-късно Даниел Карвахал направи резултата класически, а Кристиано добави и голов пас в актива си.

Двадесет минути преди края португалската звезда на белия балет заби четвърти гол във вратата на Пиятов.

След това обаче, гостите се отпуснаха и допуснаха цели три гола. Тринадесет минути преди края Алекс Тейшейра се разписа от дузпа. В 83-та минута Дентиньо реализира втори гол за миньорите.

Пет минути по-късно Тейшейра отново се разписа и така гостите трябваше да треперят в заключителните мигове на мача.

Въпреки това, Реал взе нови три точки и вече е лидер в групата с 13 пункта в актива си. Шахтьор е трети с 3 точки.

В другия мач от групата ПСЖ сгази Малмьо с 5:0 като гост. Парижани са втори в групата с 10 точки.

sdw
26.11.2015 03:45

Букмейкърите са луди да дадат 2 коефициент за Реал след като паднахме предния мач.Особено и слабата игра на Шахтьор тази година.Та първия път също ги бихме с 4:0.
А относно 3-те гола,нормално е да се отпусне един отбор с 4 гола преднина и сигурно 1-во място в групата.А това,че Данило,Карвахал и Начо играят по едно и също време никак не е хубаво.

sakata_97
26.11.2015 00:31

Дебела,мазна свиня,айде сега да ти видим какво ще е оправданието за тази игра в защита във последните 15 минути.Как е възможно изобщо да допуснем 3 гола в рамките на 10 мин и при положение че мача изглеждаше спечелен убедително.Тази игра в дефанзифен план в последните мачове е направо фрапираща,еб.ти май.ата и разградения двор сме станали.Този дебелак да се залавя за работа и да стабилизира отбора докато не е дошъл някой по-силен отбор,че тогава тези 4 гола в събота ще ни се сторят малко*angry**angry*

sdw
26.11.2015 03:48

Ако водиш някой с 4 гола 15 минути преди края,мястото ти на 1/8 е сигурно и то на 1-во място в групата ... Нормално е да спрат пресиранията и нахъсаната игра.Да не говоря за липсата на Рамос,Марсело и Варан в защита.Сякаш нападението ни да липсват Роналдо,Бейл и Бензема,а ти да очакваш да сме силни.

UrRolS
26.11.2015 00:17

Единственото ,което ми харесваще в Бенитес беше добрата игра в защита. Но сега от добра стана трагична. Не мога да повярвам още ,че в 77 минута отбора води 0:4 и в последните минути се наложи да треперя. И на всичкото отгоре 1 атака кат хората не направихме ,добре ,че са силните индивидуалности да спечелят мача.

ComsteR
26.11.2015 00:33

Тука вина защитата няма толкова, колкото халфовете, които изведнъж спряха да пресират. Нормално беше след дузпата да отнесем още 1-2 парцала защитата беше в частност 2-ма на реалната си позиция и, двама на нетипична позиция, Начо започнал като ляв бранител, минал в средата и Данило смяната на контузеният Варан.

Moskovskia
26.11.2015 00:16

3 мача и 10 допуснати гола ,че то на Вила не вкарват толкова.Реал е голям отбор ,недопустимо е това.

Droktar
26.11.2015 00:11

Не съм вярвал че някога ще се моля отбора да губи но явно това трябва да се случва всеки мач за да го разкарат този олигофрен дебел. Да водиш с 4 на 0 и да ти вкарат 3 гола за 10 мин и после да казваш че отбора ти играе добре дефанзивно трябва да си пълен идиот. Шахтьор ни вкараха 3 можеха и повече чакаме следващия по - добър съперник да ни вкара пак 4/5 гола и така явно докрая на сезона. Сезона е отписан докато този е треньор играе се само за статистика в момента и по протокол.....

26.11.2015 00:07

Тия за малко от 0-4 да ме издънят *erm* Все пак мазната 2-ка си излезе сравнително лесно можем да започваме да се облизваме *joking*

ComsteR

Роналдо ще залезе толкова бързо с тази позиция, че не знам кой, ще го купи.

sviliev
26.11.2015 00:06

Направо ми се реве. Бенитеееес, Бенитееес. Дано да паднем от Ейбар в неделя и да си ходи тоя, че вече не се търпи.

ComsteR
26.11.2015 00:04

Нормално играхме в защита с Начо,Пепе,Данило и Карвахал, Варан какво му се случи? Да се надяваме на едно, тези повечко ротации, да дадът дивиденти края на сезона, Ковачич също заслужава повечко минути.