Без изненада: ЦСКА записа пореден успех

15:59
ЦСКА записа 15-ата си поредна победа в Югозападна "В" група, след като на своя стадион "Българска армия" надви с 4:0 състава на Пирин Гоце Делчев.

Армейците започнаха вихрено срещата и още в 6-ата минута бяха напред в резултата. Бившият халф на Берое Самир Аясс даде преднина на своя тим с прецизен шут за 1:0. В 21-ата минута домакините стигнаха до втори гол, като в негов автор се превърна Момчил Цветанов.

След почивката червените стигнаха до нови две попадения. В 73-ата минута Николай Цветков направи резултата класически, а три минути по-късно Борис Галчев оформи крайното 4:0 след страхотно изпълнение на пряк свободен удар.

След днешната победа, ЦСКА продължи перфектното си представяне от началото на сезона, като играчите на Христо Янев са с пълен актив от 45 точки след 15 мача. Тимът на Пирин пък остава във втората половина на таблицата с 12 пункта.