Късен обрат прати Юнайтед на върха (видео)

16:29
Манчестър Юнайтедсе изкачи на върха в класирането на английската Висша лига, след като победи с 2:1 като гост Уотфорд на "Викъридж Роуд".

Възпитаниците на Луис ван Гаал грабнаха трите точки с гол на Бастиан Швайнщайгер в последната 90-а минута на мача. Преди това завърналият се в игра след дълго време извън терените Мемфис Депай откри резултата за червените дяволи с удар от десетина метра от въздуха в 11-ата минута. В 86-ата обаче Трой Дийни от дузпа изравни. В оставащите няколко минути до края на срещата обаче гостите наложиха тотален натиск и Бастиан Швайнщайгер отново възстанови техния аванс, с което осигури и трите точки.

С тях Ман Юнайтед се изкачи на върха в класирането с 27 точки, с една повече от градския съперник Манчестър Сити и Арсенал.

Стартови състави:

Уотфорд - Гомес, Бритос, Ниом, Каткарт, Хурадо, Абди, Уотсън, Капу, Аня, Игало, Дийни; Резерви - Уларе, Ибарбо, Передес, Гедиура, Даиманти, Арлаускис, Ейк

Ман Юнайтед - Де Хеа, Смолинг, Джоунс, Швайнщайгер, Йънг, Мата, Шнейдерлин, Блинд, Ерера, Лингард, Депай; Резерви - Рохо, Перейра, МакНеър, Решфурд, Гос, Дармиан, Ромеро

vargala1313
22.11.2015 00:00

Лестър може сега да са на върха, но само им погледнете програмата за 6 кръга напред и ще разберете че няма да се задържат дълго там

Cloyster
22.11.2015 02:15

Какво да ги гледам, фен съм на Юнайтед и още другата седмица най-вероятно ще ни ударят или много малко вероятно Х,, със Суонзи тегаво гостуване, но все пак Х2, с Челси - най-твърдия мач през сезона, с Евертън също може Х, ама най-вероятно ще си бият, от Ливърпул падат, а срещу Сити мача си е 1Х, така че развносметката е между 6 и 15 точки, като най-логично е средно около 10 да вземат, Ако това се случи около Нова година на полусезона ще са с около 40 точки, което си е шампионски график - нека им е зле. Съвсем друга тема е освен, че Варди е звяр, то Лисиците играят най-страхотния футбол в Премиершип и ако през Май станат шампиони с показаното досега ще е напълно заслужено.

Amateur1878
21.11.2015 17:57

Преди този мач: шест контузени. След този мач: осем контузени! Само това исках да отбележа в тази тема! Каквото съм имал да кажа за мача съм го казал във фен-частта ни в този сайт.

Daley_Blind
21.11.2015 17:00

Фърст халф - вери гуд, секънд халф - ай но лайк!

lilikoli
21.11.2015 16:49

Честита победа,но не мога да разбера защо трябва всеки път да чакаме да ни вкарат и тогава да се заиграем...най-важни са 3те точки,но можеше от по-рано да си решим мача,защото тоя път стана ама следващшя път няма,не всеки път се вкарва в прадълженията

Man7united
21.11.2015 16:50

Лингард направи пропуски като не вкарваш ти вкарват така се получава.

Red_Manc
21.11.2015 16:47

Честита ни победа. Можехме да си решим мача по - рано, но важни са 3-те точки.

petko9305
21.11.2015 16:43

Ако играем така срещу грандовете на Европа, мисля че топката няма да докоснем, камо ли да направим атака.

valski
21.11.2015 16:38

Няма такъв олигофрен(Ван Гал) ,него ли заболя гъзът ,стани малко ако трябва ги напсувай,надъхай ги като Съра бати непокиста,ако дойде на почивка така ще го надъхам че ще сере прав БОКЛУК,няма ли даго махнат *devil**angry**vicious*

ziLonG
21.11.2015 17:08

Най-голямата грешка на всеки фен в България специално , тръгнал си да сравняваш някой със САФ ...... 2-ри такъв няма да има ,всеки треньор си има свои методи къде успешни, къде не

flippy_tennis
21.11.2015 16:22

Изключително безидейна игра на Юнайтед за пореден път.Имат късмет, че играят срещу Уотфорд,че да не им одерат кожите.

21.11.2015 16:45

Интересно, къде го видя това подобрение?

MemphisDepay17
21.11.2015 16:41

Видех я защитат....

Man7united
21.11.2015 16:39

Нещастен си ти щом не виждаш подобрение. В сравнение с началото на сезона защитата е доста по-добра,а и атаката започна да се задвижва. Време трябва.