Арсенал писа тройка на Рейнджърс

20:08
Арсенал победи Рейнджърс с 3:0 в мач от турнира "Емирейтс Къп".

"Топчиите" да голяма степен решиха всичко в двубоя още в първите 10 минути. Младокът Джак Уилшър откри във 2-а минута, а Едуардо Да Силва направи 2:0 в 10-а. В 72-а Уилшър довърши шотландския тим с втория си гол в мача и оформи крайното 3:0.

Това е втора победа за "артилеристите" в турнира, след като вчера се наложиха над Атлетико Мадрид с 2:1.

В другия мач от деня, "дюшекчиите" и Пари Сент Жермен завършиха 1:1. Испанският тим игра 50 минути с човек повече, но въпреки това не успя да спечели. Серхио Агуеро откри за Атлетико в 40-а минута, но Людовик Жули изравни в 71-а.