14-та поредна победа и нова суха мрежа за ЦСКА (видео)

16:06
ЦСКА записа поредната си победа в Югозападна В група, след като надигра Балкан Варвара с 2:0.

Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на жертвите от терористичните атаки в Париж.

„Армейците” очаквано натиснаха от самото начало на двубоя, но малшанса не им позволи да открият резултата още през първото полувреме. Второто полувреме обаче нещата тръгнаха по очакваната линия и столичани логично отбелязаха два гола.

Първото попадение падна в 52-та минута чрез Костадин Хазуров.

Вторият гол за ЦСКА бе дело на Самир Аясс, който вкара за 2:0 в 87-та минута.

С успеха си „армейците” продължават да познават само вкуса на победата този сезон, като са с пълен актив от 42 точки след 14 мача.

Днес червените успяха за 13-ти път да запазят мрежата си суха през настоящия сезон. До момента възпитаниците на Христо Янев са допуснали едва 1 гол. Това се случи при победата с 5:1 над Вихрен.