Чунчуков остава в дубъла, засега

11:18
Чунчуков остава в дубъла, засега
Нападателят на Лудогорец Цветелин Чунчуков ще запази статута си на твърда резерва и при новия треньор Георги Дерменджиев, съобщава "Тема Спорт". 20-годишният футболист няма да получи шанс да се завърне при мъжете, поне засега. Той ще продължи да рита за дубъла в Б група, макар през лятото да бе привлечен с идеята да е българинът, който орлите да използват, за да. изпълнят наредбата един играч до 21 години да стартира във всяка среща от елита.
 
Припомняме, че спортно-техническото ръководство извади тарана от състава след двубоя с Левски на " Лудогорец Арена". Бившият младежки национал се представи изключително слабо със сините, а преди това и в срещите с Милсами. Изпращането в дублиращата формация трябваше да мотивира ЧунчукоВ да си върне формата, но вече три месеца той не успява да го стори. Заради това Едуард Ераносян въобще не разчиташе на него.
 

Според запознати изваждането от състава е повлияло негативно на Чунчуков и шаранът е изпаднал в психологическа дупка. От идването си през лятото нападателят е записал общо 6 мача за първия и втория отбор за първенство, в които все още не е успял да се разпише. За сравнение в предишната кампания с екипа на Ботев Пд талантът вкара 5 пъти в 30 мача.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация