Гол на Домо размина Херта с рулетката на дузпите

08:46
Валери Домовчийски отбеляза безценен гол за победата на своя тим Херта над Пройсер Мюнстер с 3:1 в мач от турнира за Купата на Германия.

Българският нападател спаси отбора си от рулетката на дузпите срещу скромния съперник с гол в 118-а минута на срещата. В редовното време двубоя завърши 1:1, а веднага след попадението на Домо в края на второто продължение Рафаел оформи крайното 3:1.

Валери се появи на терена в 80-а минута при резултат 1:1 и пропусна няколко отлични възможности да се превърне в герой за Херта още в редовното време.

Тимът от Берлин трябваше да трепери до 118-а минута, когато все пак Домовчийски успя да се разпише и да реши всичко в мача.