Бекъм вкара хубав гол, но ЛА загуби от Барса (видео)

11:00
Дейвид Бекъм отбеляза гол във вратата на Барселона, но въпреки това неговият Лос Анджелис Галакси загуби с 1:2 контролата си срещу "каталунците" на "Роуз Боул" в Пасадена.

Треньорът на испанския гранд Хосеп Гуардиола отново бе заложил на някой от младите надежди в състава си и Педро в 11-а минута изведе европейският клубен шампион напред. Последваха още няколко опасности пред вратата на американците, но до нов гол не се стигна.

Дейвид Бекъм дочака своя шанс в последната минута на първото полувреме, когато с чудесен изстрел от пряк свободен удар изравни за 1:1.

Барса излезе в изцяло обновен състав след почивката. Въпреки това, "каталунците" продължиха да доминират в 67-а минута Жофрен с хубав гол донесе победата на испанците.