Марто Петров спаси Ман Сити от резил срещу Барнзли

20:04
Мартин Петров отбеляза изравнителния гол за своя тим Манчестър Сити при равенството 1:1 срещу Барнзли.

Отборът от Чемпиъншип поведе в 84-а минута на мача. Попадението отбеляза бившия футболист на Локомотив София Даниел Богданович.

В 87-а минута обаче Петров, който 10 минути по-рано замени Емануел Адебайор, довкара избитата след удар на Крейг Белъми топка и оформи крайното 1:1.

За Сити дебютира новото попълнение от Арсенал Коло Туре.

Манчестър Сити: Гивън, Ричардс, Туре (65-МакГивърн), Онуоха (46-Бен Хаим), Гаридо (46-Сабалета), Райт-Филипс (69-Вайс), Де Йонг, Айрланд, Робиньо, Белами, Адебайор (77-Петров)