Ицо Стоичков пак го биха в ЮАР

17:34
Мамелъди Съндаунс отново загуби под ръководството на новия си треньор Христо Стоичков.
Футболистите на Камата паднаха с 0:2 от Платинум Старс в полуфинален мач от турнира "Телком Чарити Къп".

През първото полувреме голове не паднаха. След почивката тимът на Стоичков игра по-добре, но въпреки това не намери път към вратата на съперника си. Платинум отбелязаха две попадения в 55-а и 65-а минута, който им осигуриха участие във финала на приятелския турнир.

Това е трето поражение за Стоичков в ЮАР. Българинът получи работна виза вчера и този път ръководи отбора си от резервната скамейка.