Вилиан свали Моуриньо от бесилото, Челси би Динамо Киев в края (видео)

00:10
Жозе Моуриньо взе глътка въздух, след като отборът му Челси прекъсна серията си от негативни резултати, побеждавайки у дома Динамо Киев с 2:1.

Резултатът на "Стамфорд Бридж" бе открит в 34-ата минута, когато бранителят на украинския тим Александър Драгович си отбеляза автогол. Националът на Австрия обаче се реваншира за грешката си и в 78-ата минута възстанови равенството. И докато всички очакваха сините да направят поредната си грешна стъпка, на сцената се появи Вилиан да Силва, който донесе изключително ценна победа на своя тим, разписвайки се малко преди края на срещата.

С този успех Челси измести Динамо Киев от втората позиция в група "G", където Порто води с 3 точки преднина и общ актив от 10. Иначе драконите не сбъркаха при гостуването си в Израел, където победиха местния шампион Макаби Тел Авив с 3:1.