ЦСКА взе скалпа и на Сливнишки герой (видео)

21:08
Отборът на ЦСКА продължи с перфектното си представяне от началото на сезона в Югозападната "В" група, след като победи Сливнишки герой с 2:0 в мач от 13-ия кръг на първенството.

По програма армейците се водеха гости в тази среща, но двата отбора постигнаха съгласие двубоят да се играе на стадион "Българска армия".

Мачът бе равностоен, като първото полувреме завърши без голове. Все пак тимът на Христо Янев успя да поведе в резултата в 72-та минута, когато Преслав Йорданов се разписа след центриране на Боби Галчев.

Малко преди края Петър Витанов отбеляза втори гол за червените и реши изхода от двубоя. По този начин ЦСКА продължава без грешна стъпка от началото на сезона и води убедително в класирането на Югозападната "В" група.