Сити не остави шанс на Севиля и изпревари Юве (видео)

00:04
Манчестър Сити победи Севиля с 3:1 на стадион "Рамон Санчес Писхуан" в среща от група Д на Шампионската лига.

Главен съдия на двубоя бе норвежецът Свен Мьоен.

Гражданите се насладиха на чудесно начало, като още в осмата минута Рахим Стърлинг откри резултата след асистенция на Фернандиньо.

Три минути по-късно андалусците получиха ново попадение. Фернандиньо се разписа сред голмайсторите.

Тремулинас даде надежда на севилци в 25-та минута, намалявайки резултата.

Десет минути преди края на първата част Вилфред Бони се разписа и така оформи крайния резултат.

В другия мач от групата Ювентус изкопчи точка като гост на Борусия Мьонхенгладбах.

Почти през цялото второ полувреме бианконерите играха с човек по-малко след червен картон на Ернанес.

Иначе, Джонсън откри резултата в 18-та минута, а Лихщайнер изравни в края на първата част.

Сити изпревари Юве, събирайки 9 точки. Старата госпожа е на второ място във временното класиране с 8 пункта.

Севиля е на трето място с 3 точки, а Борусия е на дъното с 2.