Милан победи като гост Лацио с 3:1

10:07
Отборът на Милан записа важен успех с 3:1 при гостуването си на Лацио на „Стадио Олимпико” в Рим, в среща от 11-ия кръг на Серия А. Това бе трети пореден успех за „росонерите”, които се доближиха само на 5 точки от първото място в класирането.

Миланският гранд стигна до победата след голове на Андреа Бертолачи в 25-ата, Филип Мексес в 53-ата и Карлос Бака в 79-ата минути. За домакините от Лацио почетното попадение реализира Рикардо Кишна.

Днес ще се изиграят и последните два двубоя от 11-ия кръг. В единия Киево приема състава на Сампдория, а в другия Палермо е домакин на Емполи.

Във временното подреждане лидер е Фиорентина с 24 точки, колкото има и вторият Интер. Трети е Рома с 23, следван от Наполи с 22 пункта на четвъртата позиция.