Барса се поразходи за 2:0 срещу БАТЕ (видео)

23:43
Действащият клубен шампион на Европа  Барселона постигна резонна победа като гост на  БАТЕ Борисов в мач от група "Е" на Шампионската лига. Шампионите спечелиха гостуването си в Беларус с 2:0, като и двете попадения в срещата бяха дело на хърватския полузащитник Иван Ракитич.

Двубоят, който премина под контрола на испанския гранд, на моменти бе доста напрегнат. Главният арбитър на мача - португалецът Хорхе де Соуса, прибегна до жълтия си картон 9 пъти.

Домакините успяха да запазят мрежата си суха до почивката. Ракитич откри резултата в самото начало на второто полувреме, а в 64-ата минута оформи крайното 2:0.

С този успех тимът на Луис Енрике остава еднолично начело в групата със 7 точки, докато БАТЕ е 3-и с 3.

Състави:

БАТЕ - Черник, Гайдушик, Милунович, Младенович, Поляков, А. Володко, Николич, Стасевич, М. Володко, Сигневич, Гордейчук; Резерви - Сороко, Яблонски, Карнитски, Алексиевич, Риос, Бага, Мозолевски

Барселона - Тер Щеген, Пике, Алвеш, Масчерано, Бартра, Алба, Бускетс, Роберто, Суарес, Неймар, Ел Хадиди; Резерви - Браво, Адриано, Вермаелен, Матийо, Ракитич, Гумбау, Рамирес

FcB189928
21.10.2015 20:17

Не мога да разбера..малоумни ли сте или се правите на такива ...мисленето ви ептен децата...Защо дават сигурната победа на Барса,а не някой равностоен мач Зенит-Лион или Байер-Рома... За рейтинг не сте ли чували...кой ще направи повече гледания от Барса вчера...феновете на Байер и Рома накуп са по-малко от тези на Барселона в България+това Барселона е шампион в турнира...А и Барса е в тоя поток,...Байерн,Арсенал,Челси са най-популярните отбори....неизбежно да не дават Барса по едната програма..виж ако бяхме в другия поток,където има по-тежки мачове на вечер можеше и да не дават мача с БАТЕ..ако примерно в същата вечер играят..ПСЖ-РЕАЛ и Сити-Юве...ама пак като шампиони може да ни излъчват,а Сити по Войо да отиде....разберете..мачовете на Барса ще се предават всеки път до отпадане от турнира..не го казвам като фен,а защото знам че ще е така.

20.10.2015 23:57

Тогава що не даваха мача ЦСКА-ПСВ като е заради това, ама още сте малки ще го разберете като пораснете

Vinsent
20.10.2015 23:14

Хахаха Ще дават само заради ГЕОРГИ МИЛАНОВ

lazera0
20.10.2015 22:40

А и утре да не питаш защо дава ЦСКА и Юнайтед, а не Сити и Севиля, причината сам ти я написал в долния коментар

red_machine
20.10.2015 22:39

Да за тоя мач съм съгласен, има по-интересни мачове които можеше да дават по Ринг.*thumb_up**smile*

lazera0
20.10.2015 22:37

По същата причина, по която дават и Реал, и Юнайтед имат най-много фенове и гледаемостта е по-висока

sakata_97
20.10.2015 22:35

И според мен вместо Барселона можеше да пуснат далеч по интересния мач между Леверкузен-Рома ама какво да очакваш от фенки на Барса ;d