Реал Мадрид излезе начело в Примера (видео)

18:47
Отборът на Реал Мадрид победи категорично Леванте в мач от осмия кръг на Примера дивисион. Двубоят на стадион "Сантяго Бернабеу" приключи при резултат 3:0 за Белия балет.

След този успех тимът на Рафаел Бенитес поведе в класирането в Испания.

Резултатът в двубоя бе открит в 27-та минута, когато Марсело се разписа след асистенция на Кристиано Роналдо. Самият Роналдо удвои преднината на Кралския клуб 3 минути по-късно, а малко преди края на редовното време Хесе Родригес оформи крайното 3:0 в полза на домакините.

С тази победа Реал натрупа актив от 18 точки и излезе на първо място в класирането на Ла Лига, докато Леванте остава в зоната на изпадащите с 6 точки от 8 двубоя.

Стартови състави:

Реал Мадрид:
Навас, Варан, Фернандес, Марсело, Данило, Кроос, Бейл, Каземиро, Ковачич, Иско, Роналдо

Леванте: Мартинес, Гарсия, Хуанфран, Федал, Мате, Камароса, Моралес, Мари, Марти, Касадесус, Дейверсон

Реал Мадрид - Леванте 3:0
1:0 - Марсело, 28'
2:0 - Роналдо, 30'
3:0 - Хесе, 82'

Hitchhiker1902
18.10.2015 07:46

Два бързи гола, много добри 20 минутки на Хесе и... слаб мач като цяло. Вярно, че има доста контузии, но това е Леванте все пак. Любопитен съм дали Рафа ще завърши сезона в Мадрид...

sviliev
18.10.2015 01:32

До коментар [@comment 1847000] от [@user MaLkO_LuD94]:

Кой е нашият рекорд? Ако говориш за миналата година - дадоха ни 18 във всички турнири. Вие имате, грубо казано още 45 мача през сезона, съмнява ме да не ни задминете, и то с доста.

sviliev
18.10.2015 00:23

За 8 мача, 7 дузпи са им дали на каталунските балеринки. Поне вече имат над 50 процента успеваемост - 4 от 7. Дали ще минат кота ''30'', как мислите? Това е основният въпрос, то е ясно, че ще поставят рекорд на Гинес за най-много дузпи в един сезон.

sakata_97
17.10.2015 18:58

Впредвид многото отсъстващи този резултат е доста добър за Реал.Много добро включване на Хесе,а Данило беше много зле този мач,но да не го критикуваме много,все пак не беше играл от месец заради контузия*smile*

crip1
17.10.2015 17:54

До преди головете, които паднаха от грешки, доста пошли опити за гол.За Данило още един път ще повторя, че Дани Карвахал го превъзхожда във всичко.Не съм го следил в Порто, но поне за сега доста слаба игра.Каземиро е много стабилен в дефанзивен план, и срещу Атлетико го показа.Много израстна като играч.За първи път от доста време виждам Роналдо да вкарва красив гол от дистанция.Трябват си удари от разстояние и това е, само със смешни центрирания не става.Крос ги владее, но уви не му е разрешено.