Сърцето на България тупти в ритъма на волейболните ни национали

10:49
България излиза срещу Франция в полуфинален мач от европейското първенство по волейбол за мъже. Двубоят е тази вечер от 20:45 часа в зала „Арена Армеец“.

Очаква се около 13 000 души да подкрепят националите ни във важния двубой.

Отборът на Франция влиза в този мач като фаворит, след като има 21 победи от 22 мача през настоящия сезон. Французите победиха и България с 3:0 във финала на Световната лига, Дивизия Б във Варна.

Каквото и да направят тези момчета днес, те вече са герои. А само стъпка ги дели от това да станат легенди. Успех! България е с вас!

В другия полуфинал един срещу друг излизат отборите на Италия и Словения.

sports_fan
17.10.2015 16:22

Очаква ни много тежък мач, Франция са много силни тази година, но нашите ако се раздадат на макс и играят с желание и хъс могат да победят всеки противник. Не веднъж са го доказвали и днес си мисля, че ще победим напук на всички очаквания *beer**cup*

kaizerabg
17.10.2015 15:11

Дано Владо Николов има ден ...Успех момчета,цяла БЪЛГАРИЯ е с вас !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApricotGarden
17.10.2015 14:53

С толкова висок пулс седейки пред телевизора ми се струва опасно...аз няма да съм в ритъма на националите ни *joking**joking*

ludvig_93
17.10.2015 14:06

Мисля, че 3.25 е много добър коеф.
И ако сега не станем шампиони .. У ДОМА то КОГА >>> ???
Сигурен съм, че сме на ФИНАЛ даже съм го заложил за наще, защото смятам, че имаме силите и класата да стигнем до ФИНАЛА а там ЗАЩО не и да победим !!!
НАПРЕД ЛЪВОВЕ !!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!!! СЪРЦЕ ДУША ЗА БЪЛГАРИЯ !!!
НАПРЕД ЗА ПОБЕДА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ Е С ВАС МОМЧЕТА

elkunaguero
17.10.2015 13:42

пак ще си останем с пръст в уста, незнам винаги нещо не си достигна.. вечно 4'ти,3-ти,2-и, НО НЕ И 1-ви !

simon_66
17.10.2015 12:49

УСПЕХ на българските волейболисти!!! Иска ми се да се борят за златото, заради всичките проблеми около националния ни отбор- кончината на втория баща на Ники Пенчев, всичките контузени, които поради една и друга причина отсъстват от европейското или седят на резервната скамейка, но спискат палци до самия край на мачовете и заради тази вярна публика, зажадняла за голям триумф и най- после участие във финална среща. Както казаха преди дни: "Футболът е спорт номер 1 в България, просто защото волейболът е нашата религия". Мачът ще е коренно различен от онзи във Варна. Тогава нямаше този пламък в очите на волейболистите, изпаднаха в огромна дупка след загубения 1ви гейм и потънаха бързо- бързо. Тогава фрацузите имаха и време за по-голяма подготовка и време за адаптация в Конгресна, а и залата е по-малка. Сега всичко е на другия полюс- мачът е в 3 пъти по-голяма зала, която ще е претъпкана дозаемане и на последното свободно място, публиката знам, че няма да спре да подкрепя отбора, независимо какъв е резултатът, а и ще има мисъл за реванш, това е абсолютно сигурно. Французите играха мачовете си досега в Италия, а финалната фаза е в коренно различна обстановка. Разбивали сме ги много пъти, вярвам че днес това ще се случи отново, а и показаха адски много слабости в мача срещу Сърбия на четвъртфиналите, като загубеният гейм от тях беше ако не се лъжа с 25:14!! Моята прогноза е 3:1 гейма за България и финал срещу другия домакин на европейското, а именно Италия *smile*