Байерн Мюнхен спечели Ауди Къп след изпълнение на 16 дузпи срещу Юнaйтед

00:01
Отборът на Байерн Мюнхен спечели Ауди Къп след като победи на финала Манчестър Юнайтед с дузпи и резултат 7:6. В редовното време двата тима не успяха да си отбележат гол и завършиха при резултат 0:0.

През първата част отборите предложиха равностойна игра и логично си поделиха по едно чисто голово положение за първата част. Новото попълнение на баварците Марио Гомес имаше възможност да открие резултата, но ударът му от границата на наказателното поле срещна горната греда на Едвин Ван дер Саар. Юнайтед също отговори подобаващо и в 39-а минута на мача българският национал Димнитър Бербатов отправи красив удар с гръб към вратата, но за съжаление на всички фенове на "червените дяволи" топката срещна страничната греда на Михаел Ренсинг. Така двата тима се прибраха на почивка при резултат 0:0.

Второто полувреме темпото на игра значително спадна като единственото чисто положение се откри пред Майкъл Оуен, но ударът му бе отразен от играча на мача Михаел Ренсинг. Димитър Бербатов отстъпи своето място в 80-а минута, когато бе заменен от бразилеца Андерсон.

При изпълнението на дузпите баварците се оказаха по-точни, като бяха необходими изпълнения на цели 16 наказателни удари за определяне на победителя. Михаел Ренсинг отрази удари на Патрис Евра и Джони Еванс, а Даниел Ван Буйтен изпълни точно последната осма дузпа за баварците, с която бе спечелен трофея.

gbfil2
31.07.2009 21:55

Защо се псувате, като гамени ?!? Който говори повече мръсотии, този ли е най-мъж от всички?

Ghasper
31.07.2009 18:49

Най-сетне някои "разумни" хора пуснаха коментари писна ми от тея дето само чакат удобни възможности да се ебават и да избиват комплекси *smile* иначе аз съм фен на байерн и много се радвам за тях защото в сравнение с стария сезон те са напълно променени и дават сериозна заявка за големи постижения тази година успех им желая и на сички техни фенове

arsenov
31.07.2009 15:59

на мача имаше един пич със тениска на националния ни отбор на бербатов и го питах ти си за бербатов а?? тои разправя естествено да*smile*

villitu
31.07.2009 15:23

Мача бе много интересен ,първото полувреме си казах край Байерн ни биха поне с 2:0,но след почивката Юнайтед се съвзеха и тогава пък стана още по-интересно,защото всяка една атака и на Байерн и на Манчестър бе все по-опасна *stop* И все пак честито на Байерн за победата *wink*

jakos
31.07.2009 13:53

честита победа за Байерн и двата отбора си размениха по едно полувреме и си играха за дузпи не ме интересуваше много дали ще земем лимонадената купа

drusalin
31.07.2009 13:52

arsenov време е да научиш че във футбола някой нежа са на късмет и възможности .. просто който успее пръв да реализира свойте шансове той печели ! Може да си с отбор само със звезди и да играеш красив футбол пак може да паднеш !
Милан не се представиха въобще хубаво ... от Бока очаквах да бият манчестър . А пък тоя Гомес просто .... толкова положения и толкова пропоски както и да е найстина Байер имат добър отбор и заслужено си спечелиха макар и с доза късмет ! На дуспите всичко е късмет .

arsenov
31.07.2009 13:33

а защо не може повечето в тоя форум да са кат това момче spiker??? а всеки 2-ри тряя е идиот и да плюва по другите отбори? голям отбор го прави такъв не само победите а когато падат да приемат факта гордо а не да казват тия имаха късмет тия трябваше да спечелят турнира бил техен и т.н. с бсичките тъпотии дет иъписахте

spiker
31.07.2009 13:23

Няма какво да говорим, Баварците направиха много добра селекция. Новите играчи, тези които останаха и младите таланти ще открият възможност на треньора на Байерн да се възползва от всички от тях.

arsenov
31.07.2009 13:11

Cris_7 вие сте им симпатизанти само кат мачкат ли е? ако не мачкат в първенството кво ше станете симпатизанти на друг отбор ли? симпатизантите на ман ю (казвам симпатизанти щот в никав случаи вие не сте фенове) са 45% симпатизанти заради бербатов другите 45% бяха заради роналдо говоря за БГ симпатизанти. такаче сички вие сте такива смешници дето сте застанали и плюете във некъв тъп форум щели тия да мачкат щели уния да мачкат *thumb_down*

Cris_7
31.07.2009 12:35

И кво като падат бе ? Това е приятелски турнир , а и е от дузпи.. Ще видите сега в първенството пак ще мачкаме *wink* *stop* GGMU

Georgiew
31.07.2009 12:28

Kato Man4estar ne igraxa za audi i ne jelaexa pobedata,za6to sar Alex naprawi tolkova kasno smeni,a ne deistwa kato Van Gaal0v 63 min vkara iuno6i,koito smeq da kaja se predstawixa mn dobre,imaiki predvid gruboto vlizane na Schools i Owen *wink* i za6to kato Van der Saar spasi duzpa Fargise radva6e,a Evans kato izpusna i be6e sas smrazen pogled,normalno e da e e iskal pobedata kato vsi4ki lo6oto e,4e mn im se nasabra na Man U,a za Mitko-be6e nai-dobriq na terena i toq owen nqma mqsto zaedno s na6eto mom4e!

arsenov
31.07.2009 10:40

Kantev пич AIG е генерален спонсор на ман ю на байерн генерален спонсор е T-Mobil мобилен оператор ауди е един от многото малки спонсори както казах турнира беше в чест на 100 годишнината на ауди а не на байерн пък ако искате го приемаите!

barcalevski
31.07.2009 10:36

Великите Манчестър и не се оправдавайте с тва 4е турнира бил техен 6ото не бе6е така а съ6то и 4е било безмислено 6ото ако вие го бяхте спе4елили друго 6техте да казвате *lol*

gocktherock
31.07.2009 10:18

Първото полувреме играта на Юнайтед беще ужасна. Не задържахме топката и баварците ни разказваха играта. През втората част беше точно обратното. Честито на баварците, мача беше интересен *smile*

Kantev
31.07.2009 09:45

Да бе пич,турнирът не е на Байерн ,само дето Ауди са спонсор на отбора от доста години,казаха го и по тв.Все едно AIG да организират турнир на Олд Трафорд ? И двата отбора си играха за дузпи ... и Ван Гаал направи странни смени,и САФ също , айде честито на Байерн , за това че спечелиха великата AUDI CUP *joking*

atomicgun
31.07.2009 07:51

''мноо яко а които е гледал и не е тъпак като тоя смешния видя кои беше по добър на терена!!!'' -arsenov ,arsenov ,arsenov цялото второ полувреме Юнайтед ви скриха топката Ти сигурно имаш предвид,че сте били по добри през първата част,дори да приемем ,че това е вярно изказването ти е чиста еуфория Просто вкарахте 1 дузпа в повече *joking*

mataresse
31.07.2009 02:26

Аз обичам Юмайтед дори като падат....това не е критерий за истинските фенове..Тва си е моят отборе и хич не ми пука...

arsenov
31.07.2009 01:44

турнира не е на байерн а на ауди е те са платили както на другите 3 отбора така и на байерн да направят 2 приятелски контроли!

Ghasper
31.07.2009 01:39

Най-сетне сънародник каза му го мн добре може ви е мн тежко щото като се мислите за най-великите така се получава

Go6oSeXa

ей проста работа на поразия, не само че е техен турнира та виж че всички футболисти неспряха да се смеят и преди дузпите и след тях ... Никой не му пукаше знаеше се че така ще стане, че Байерн да бият а там колкото за Милан и Бока Хуниорс *joking* Пълен срам за Милан незнам как може да играят толкова зле ...

arsenov
31.07.2009 01:37

Dido_Man_U ае селянин малоумен нали първия ви удар във вратата беше в 38-ta мин бе кашон. аз сега се връщам от мача и беше лудница мноо яко а които е гледал и не е тъпак като тоя смешния видя кои беше по добър на терена!!!

Dido_Man_U
31.07.2009 00:39

А колкото до онзи коментар аз попринцип мразя Байерн и заради това го написах *wink* *joking*

Dido_Man_U
31.07.2009 00:38

На финала с Челси признавам имахме късмет както и срещу Тотнъм за Карлинг но пък паднахме от Евертън по-същия начин така че днес се случи същото *wink* Не съм съгласен че извадихме най-доброто и под тва имам напредвид Нани и Оуен Съра малко сгреши със смяните а и отново разчиташе на дуспите *sad* Паднат ли ни пак тия бабарци ще видят тогава те *smile* . Ай наздраве от мен тва все пак е Ауди Къп

31.07.2009 00:32

Ghasper , Dido_Man_U ... тоя турнир скоро даже ще бъде забравен незнам какво спорите.

Ghasper
31.07.2009 00:31

мой да са свине ма кой е ся в кочината *joking*

Ghasper
31.07.2009 00:30

хмм за късмет говорим я си спомни финала на ШЛ калитари на късмет само че втори път няма вярно че е приятелски турнир но все пак извадихте всичко добро което имахте и не стана *wink*

Dido_Man_U
31.07.2009 00:24

кво да млъкваме уе като свинчетата имаха несвършващ късмет през 2 полувреме и на дуспите *joking* *sick* да са радват сега щот другия път няма да се разминат със загубата Glory Glory Man United as The Reds go marching onn *devil*