Безапелационен ЦСКА срещу Беласица

16:15
ЦСКА нокаутира и Беласица Петрич в деветия кръг от Югозападната В група, след като победи с 8:0.

Двубоят на стадион "Българска армия" започна при доста добра атмосфера и пълни трибуни, след като малко по-рано феновете на армейците имаха среща с Гриша Ганчев, на която се решиха действията за бъдещето на клуба.

Домакините откриха резултата 1:0 още в седмата минута чрез Борис Галчев. Вторият гол падна в 45-та минута, когато Преслав Йорданов добави за 2:0. Отново той с глава вкара за 3:0 в 49-та минута. Три минути по-късно гостите от Петрич си вкараха автогол и след грешката на Иван Танчев резултатът стана 4:0. Само четири минути по-късно Николай Цветков реализира за 5:0. В 60-та минута Преслав Йорданов записа хеттрик и увеличи на 6:0. В 70-та минута Цветков се разписа още веднъж за 7:0. Борис Галчев оформи крайното 8:0.

И след този двубой армейците са без допуснат гол във вратата си и с девет победи от девет мача. След срещата балансът на ЦСКА е 43:0 голова разлика