Дженоа приземи Милан (видео)

15:45
Отборът на Дженоа записа минимален успех като домакин на Милан в мач от 6-ия кръг на италианската Серия "А".

Двубоят на стадион "Луиджи Ферарис" приключи при резултат 1:0, като единственото попадение бе дело на Блерим Джемали в 10-ата минута. Албанският национал се разписа от пряк свободен удар.

Гостите от Милано завършиха мача в намален състав, след като в края на първото полувреме Алесио Романьоли получи втори жълт и съответно червен картон.

Така Дженоа постигна втора победа от началото на сезона и се изкачи на 13-о място в класирането с 6 точки, докато Милан остава 9-и с 9.

Състави:

Дженоа: Еуженио Ламана, Себастиан Де Мело, Николас Бурдизо, Джовани Маркезе, Диого Фигуерас, Томас Ринкон, Блерим Джемали, Диего Лаксалт, Диего Капел, Леонардо Паволети, Диего Пероти

Милан: Диего Лопес, Давиде Калабрия, Кристиан Запата, Алесио Романьоли, Матиа Де Сцилио, Андреа Бертолачи, Рикардо Монтоливо, Найджъл Де Йонг, Джакомо Бонавентура, Марио Балотели, Луис Адриано