ЦСКА гази наред, този път надигра Нефтохимик за Купата

20:57
Отборът на ЦСКА продължава да мачка всичко по пътя си. Този път армейците надиграха втородивизионния Нефтохимик с 3:1 в мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

Възпитаниците на Христо Янев откриха резултата в 17-ата минута чрез Преслав Йорданов. Малко след началото на второто полувреме Самир Аяс  удвои предимството на червените, а секунди по-късно Борис Галчев се разписа за класическото 3:0. Все пак до края на срещата гостите от Бургас успяха да вкарат почетно попадение. Това се случи в 61-ата минута, когато Любомир Любенов оформи крайния резултат.

Така ЦСКА, който играе в Югозападната "В" група, удължи победната си серия и се класира за осминафиналите на турнира.