Сити излезе от миникризата, Съндърланд усети гнева на гражданите (видео)

00:12
Манчестър Сити победи Съндърланд с 4:1 на "Стейдиъм ъф лайт" в среща от третия кръг от турнира за Купата на Лигата.

След две поредни загуби във всички турнири, гражданите изляха гнева си върху черните котки.

Серхио Агуеро се разписа от дузпа в деветата минута. Това бе вторият гол на аржентинския нападател за сезона.

Две от новите попълнения на гражданите комбинираха в 25-та минута, за да матират защитата на Съндърланд. Стърлинг асистира на Де Бройне, който удвои преднината на своя тим.

Вито Маноне си вкара автогол в 33-та минута, за да вгорчи още повече вечерта на домакините.

Десет минути преди почивката Де Бройне върна жеста на Стърлинг, давайки му голов пас.

През втората част гостите дръпнаха крака си от педала на газта и не вкараха нови попадения.

В 83-та минута Ола Тойвонен оформи крайния резултат, реализирайки почетно попадение за Съндърланд.