ЦСКА сгази Велбъжд, нова суха мрежа за червените

18:58
ЦСКА победи Велбъжд (Кюстендил) с 6:0 в мач от петия кръг на Югозападна „В“ група. Двубоят се изигра на стадион „Българска армия“.

Три гола вкара Преслав Йорданов. Той бе точен в 16-ата, 38-ата и 52-ата минута. И трите си гола Йорданов вкара с глава.

Павел Головодов откри резултата в 7-ата минута. По един гол добавиха и Борис Галчев в 59-ата минута и Владислав Узунов в 86-ата минута.

За ЦСКА това е пети успех от пет изиграни мача в третото ниво на футбола в България.

6:0 Владислав Узунов 86

ЦСКА: 12. Стоян Колев, 17. Милен Кикарин, 4. Божидар Чорбаджийски (46-19. Валентин Антов), 25. Ангел Грънчов (Васил Попов), 21. Виктор Райчев, 8. Борис Галчев, 13. Йордан Йорданов, 11. Павел Головодов, 14. Самир Аясс (54- 23. Владислав Узунов), 22. Николай Цветков, 9. Преслав Йорданов

Резерви:
1. Анатоли Господинов, 2. Васил Попов, 3. Кирил Динчев, 18. Радой Божилов, 24. Костадин Хазуров

Велбъжд: 1. Кирил Кирилов, 6. Боян Стойнев, 3. Иво Велинов, 16. Емил Стоянов, 4. Антонио Стилянов, 14. Александър Хаджийски, 9. Александър Димитров, 10. Атанас Пенков (66- 11. Йовчев), 8. Денис Шаранков, 7. Кирил Вълов (87- , 21. Любослав Александров), 17. Мартин Калеов (81- 22. Костадин Куков)

Резерви: 46. Радослав Димитров, 13. Димитър Барбулов, 15. Николай Наков, 24. Денис Нечемски