Георги Миланов: Явно това са ни възможностите

10:04
"Ние не сме футболисти от топ ниво. Мъчихме се, колкото можахме, но явно това са ни възможностите", коментира халфът на националния отбор Георги Миланов след загубата от Норвегия с 0:1, която на практика сложи край на шансовете ни за класиране на Евро 2016.

Възпитаниците на Ивайло Петев се представиха изключително слабо и заслужено загубиха.

"Нямам обяснение защо играхме толкова слабо, през първото полувреме, във второто имахме някакви проблясъци 10-15 минути, докато те ни вкараха един нелеп гол. Беше голям залогът за мача, срещу Хърватия беше същата работа - много напрежение, много говорихме, много мотивирани излязохме, даже може би и прегоряхме на моменти. Абсолютно безлично първо полувреме, и от наша страна, и от тяхна. И напрежение, и липса на класа, няма какво да се залъгваме. Ние не сме футболисти от топ ниво. Мъчихме се, колкото можахме, но явно това са ни възможностите. Дано в последните три мача малко да зарадваме нашите фенове, защото е много тежко", сподели Миланов след двубоя.