20:25
Резултати от квалификациите за ЕП 2016:

beneficato1
04.09.2015 12:34

Исландия -еврошампион*tongue*-триста хиляди население и девет месеца зима и бият Холандия като гост.Браво

El_Fenomeno_9
04.09.2015 17:12

Бих добавил само , че Казахстан освен , че водиха до 70 и някоя минута на Холандия , имаха не 100 а 100000%-ов шанс за гол точно преди Холандия да изравни , който дори Божинов нямаше как да пропусне , но те някак си успяха .. И хора започнете да гледате малко мачове , да направих пари от този мач , тъй като на полувремената пуснах Италия да отбележи , Турция да отбележи и Исландия Х2 на 1.60 , но те бяха смазани първото полувреме от Холандия и само това , че играха с човек повече и получиха дузпа им помогна за успеха ... Не казвам , че не са добри - напротив играят много атрактивен футбол , но едва ли не се опитвате да ги изкарате супер добри , каквито не са ... Имаха огромен късмет през квалификациите , не че и без него нямаше да са в битката за 1вото място , но той им помогна страшно много

one2win
04.09.2015 16:09

Да Исландия правят наистина много добри квалификация, но в момента победа срещу Холандия е също толкова изненадващо колкото да победиш Чехия или Полша. Преди месец дори Казахстан бяха близо до победа като гост над Холандия накрая загубиха с 3-1, но водеха до към 70-тата минута. Просто холандците в момента са в ужасна форма на тея квалификации.

Brezov25
03.09.2015 23:45

ИСЛАНДИЯ е 10 пъти па малка от нас а вище какво прави

chelsea_beroe3
04.09.2015 21:21

Вместо да коментираш националните отбори, каквато е и целта на статията, ти пак се заяждаш с феновете на английския футбол. Много комплекси много нещо.

03.09.2015 23:51

Всички фенове на Чельска ли сте толкова неграмотни ? Каква е тая дума вище ? В единствено число е виЖ и ако ти звучи като Ш, то тогава в думата виждаш, ж се чува по-ясно.

simon_66
03.09.2015 21:04

Поправям се-имат гостуване в Норвегия, което е още по-лошо за тях.

simon_66
03.09.2015 21:03

Абе на мен ли ми се струва, че Норвегия и България са нещо повече от това да играят мач за участие в бараж за 3-тото място... Хърватия са с 2 домакинства на България и Норвегия, но това не означава, че мачовете отсега са спечелени.. и те не са нещо във форма и не изключвам след 3 дни скандинавците да вземат нещо от хърватите. Х в днешния мач с Норвегия ще е самоубийствен и за двата отбора и на практика може да сте сигурни, че и двата отбора ще се хвърлят за победа. Единствените сигурни на този етап за участие в Евро 2016 според мен са италианците, но с тази игра Хърватия не ми вдъхват много доверие, че ще играят нещо по-различно в неделя.

one2win
03.09.2015 22:41

Хърватите и Италия са ясни за първите две места. Третото място за бараж според мен ще се определя от нас и Норвегия. Ако Норвегия ни удържи равенството почти сигурно ще са трети, ако ние успеем да ги победим нищо няма да е сигурно ще има битка до края.

miro211

11-те БЪЛГАРИЯ: Божидар Митрев, Иван Бандаловски, Николай, Бодуров, Александър Александров, Йордан Минев, Светослав Дяков, Ивайло Чочев, Михаил Александров, Ивелин Попов, Георги Миланов, Илиян Мицански