Победната серия на ЦСКА продължава

17:38
ЦСКА записаха четвърта поредна победа след като надиграха с 3:0 Ботев Ихтиман в мач от четвъртия кръг на Югозападната В група. Армейците, които до този момент нямат допуснат гол във вратата си не допуснаха изненада и този път.

Срещата започна с очевиден превес на червените, като първото по-опасно положение дойде в 11-та минута, но Самир Аясс не беше точен. Ботев Ихтиман не затрудни с нещо съперниците си, но въпреки това тимовете стигнаха до почивката при нулево равенство.

Първият гол за ЦСКА падна в 62-та минута чрез Борис Галчев, който откри за 1:0. В 85-та минута се разписа и Преслав Йорданов за 2:0 в полза на тима от "Българска армия". В добавеното време Борис Галчев отбеляза втори гол и оформи крайното 3:0.