ЦСКА продължава напред за Купата след драматична победа над Септември (видео)

20:58
ЦСКА победи Септември София с 1:0 като гост в среща от третия квалификационен кръг от турнира за Купата на България. Срещата се игра на стадион "Българска армия".

Главен съдия на срещата бе Вихрен Манев.

Още в петата минута червените реализираха, но голът не бе зачетен. Чорбаджийски стреля от близка дистанция, вратарят на Септември парира удара, но топката тупна зад голлинията. Въпреки това, съдиите прецениха, че това не е гол.

След този епизод възпитаниците на Христо Янев започнаха да пропускат положение след положение пред вратата на Петров.

В даденото от рефера продължение се случи и друг спорен момент. Този път ситуацията бе пред вратата на ЦСКА. Топката се удари в ръката на Динчев и от Септември поиската дузпа, но такава не бе отсъдена.

Така се стигна до 95-та минута, когато Преслав Йорданов вкара победен гол за армейците и ги класира напред в турнира.