Монако надигра Валенсия, но загубата в първия мач натежа (видео)

23:49
Отборът на Монако надигра Валенсия с 2:1 в мач-реванш от плейофите за влизане в групите на Шампионската лига, но напусна турнира с общ резултат 3:4. Испанският тим влиза в същинската част на надпреварата благодарение на победата си с 3:1 в първия двубой.

Иначе прилепите започнаха по-агресивно срещата на френска земя и още в 4-ата минута Алваро Негредо откри резултата с перфектен прехвърлящ удар. Домакините обаче постепенно се активизираха и в 17-ата минута Андреа Раги възстанови равенството.

През втората част монегаските стигнаха и до втори гол, дело на Елдерсон, но силите им не стигнаха за нещо повече и отпаднаха от турнира.

viva_valencia
26.08.2015 15:02

Учудващо лошо играхме с оглед състоянието на отбора.

Banditos
26.08.2015 13:31

За първи път в историята 5 клуба от една страна ще играят в групите на ШЛ *cool*

26.08.2015 00:35

Валенсия са ми много безинтересни. Понякога правят много силни мачове , но имат и подобни на този , в който не показват нищо и си седят в глуха защита. За мен просто не са за ШЛ .. да си бяха стояли в ЛЕ. С една дума безличен отбор. Няма я вече ,,онази'' Валенсия. Според мен Монако незаслужено отпадна и съм сигурен , че имаха какво да покажат по-нататък в турнира. Лично за мен би било много по-интересно да гледат Монако срещу големите отколкото Валенсия , които са сигурен отпадащ , ако не още в групите то в първия елеминационен кръг.

26.08.2015 15:54

Май-май Оливър Кан бързо го забравихме ако не беше той да спаси онази решителна дузпа да я отклони в гредата на Сан Сиро Валенсия щеше да спечили ШЛ лига точно срещу вас тогава не знам дали щеше да говориш така.

Notlike
26.08.2015 02:53

Приятелю, ако Валенсия имаха стабилен собственик и чисти сметки, този отбор щеше да е способен да побеждава отбори като твоя. Някои от най-добрите на играчи на Еврограндовете дойдоха от къде, мислиш? Този отбор е един от най-големите донори на играчи, може би след Порто. Какви чудеса да очакваш, когато след всеки един-два успешни сезона някой отбор ти вади една сума, взема ти най-доброто от състава и от парите ти трябва да намериш и адекватен заместник, и да го напаснеш, и да плащаш дългове. Не се излагай. Погледни миналия сезон какво стана с Реал, какво стана с Атлетико.

Barca_Kahn
26.08.2015 00:53

То Монако сякаш нямаше да са сигурен отпадащ още 10 пъти да играят още 10 пъти Валенсия ще се класират и не виждам защо да е незаслужено

Uigtfri
26.08.2015 00:26

Монако не надигра Валенсия. Просто валенсианци действаха изключително страхливо и след гола на Негредо спряха да атакуват, стремейки се повече да задържат топката. Ако прилепите играха малко по-атакуващо можеха да спечелят и във Франция.