Челси с първа победа за сезона, мечтан дебют за Педро (видео)

17:32
Отборът на Челси стигна до първия си успех от началото на сезона във Висшата лига, след като победи Уест Бромич Албиън с 3:2 като гост в мач от третия кръг на шампионата. В дебюта си отлично се представи новото попълнение на сините Педро Родригес, който отбеляза един гол и асистира за още един.

Още в 14-ата минута Джеймс Морисън от състава на домакините пропусна дузпа, а няколко минути по-късно Педро откри резултата с точен изстрел по земя. В 30-ата минута испанският национал асистира на Диего Коща за 2:0, но в 36-ата Морисън намали изоставането на дроздовете.

Точно преди почивката Сесар Аспиликуета възстанови преднината от два гола на лондончани след подаване на Коща. В 55-ата минута Джон Тери получи директен червен картон, след като направи фаул като последен в отбраната, 4 минути по-късно Морисън се разписа за 2:3 с втория си гол в мача.

Домакините се опитаха да потърсят изравнителен гол до края, но така и не успяха да го направят, като по този начин Челси постигна първа победа от началото на сезона.

Notlike
24.08.2015 00:31

С тая защита нищо добро не ги чака.

gL_Manekena
24.08.2015 00:05

Честита победа!
П.с: А тоя Синия Вампир, вместо да се радва на победата на отбора си и да пие по една бира, седи тука и се опитва да създава интриги.... Браво *smile*

Blue_Eyes
24.08.2015 00:03

Хубаво, че врабченцата не са във форма, иначе Челси не ги виждах просто.

branimir3
24.08.2015 00:44

и Челси не са във форма...това ''ако'' гащи цапа

branimir3
23.08.2015 23:19

Зума ги разкъса във всеки един аспект от играта.Във въздуха е ненадминат.Много съм доволен и от дебюта на Педро.Честита победа, но в защита ни трябва голяма промяна.Дано от другия мач започнем със защита Азпиликуета - Кейхил - Зума и Баба

pesholudiq
24.08.2015 00:48

Ванката 3 мача вече го правят крив и див, сигурно като си ляга след мачовете му се вие свят на човека.. Нищо общо със началото миналия сезон, когато в първите 3-4 мача имаше още толкова голове

vaskooo
23.08.2015 20:31

Късмет, ще е борба на всички отбори срещу Ман Сити като гледам *smile*

vaskooo
23.08.2015 18:56

Доста измъчена победа. Челси този сезон ще им е доста, доста труден, като им гледам защитата. Този Иванович за 3 кръга го разпиляха психически. Няма такъв просто.. Дано Педро се впише във ВЛ.

nikshan11
23.08.2015 19:16

Така ще бъде докато Брането не навлезе във форма,същото е и с Фабрегас,Азар и Матич..

pesholudiq
23.08.2015 18:31

Педрито най-добрия ни играч днеска.. Гол, асистенция, много помага в защита, да не говорим и колко ключови паса направи, пропиляни от Коста, Уилиан и кои бяха още. Ако продължава така, определено ще е несменяем титуляр. А Зума трябва да получава повече шансове като титуляр, поредния силен мач, много хляб има в това момче.

ComsteR
23.08.2015 21:31

Зума е уникален , изяде ги направо.

Blue_Vampire
23.08.2015 18:15

Къде са феновете на Юнайтед ? Още ли се радвате , че Педро е избрал нас пред манафа *lol**lol* ?
Флезте малко в тролл футбола да се позабавлявате с Педро *wink*

Luxury
23.08.2015 18:42

Пожелавам ви, Педро много да ви радва, но поне аз не съжалявам.*smile*

RVP_Reus_9
23.08.2015 18:36

Дори и да вземе Златната топка пак няма да съжалявам поне аз лично. Имаме предостатъчно крила, които се справят отлично засега, а и трябва да се дават шансове на Перейра и Линдгард, за да се наложат след време.

LiverpoolNiki
23.08.2015 17:59

Не съм очаквал, че Челси ще допуснат 7 гола в 3 мача, но поне е са по-интересни за гледане *smile*

CFCLondon
23.08.2015 17:38

Поне се очертава този сезон да вкарваме доста голове в сравнение с предишните на Моуриньо. Коща и Фалкао трябва да навлязат още малко във форма, като Коща си личи, че е по-напред в подготовката. Случи ли се това и коригира ли се защитата, мисля, че няма да имаме проблеми по нататък през сезона.

VivaLaFootball

Честита изстрадана победа! Уинър, можеше темата още по време на мача да я пуснете...