БАТЕ би Партизан с Божинов (видео)

23:48
Сръбският гранд Партизан загуби с 0:1 гостуването си на БАТЕ Борисов (Беларус) в първа плейофна среща за класиране в груповата фаза на Шампионската лига.

Българският нападател Валери Божинов бе в стартовата единадесеторка на гробарите от Белград, но девет минути след началото на втората част бе сменен. Другият българин в състава на Партизан - Иван Бандаловски, остана през целия мач на пейката. Единственото попадение в двубоя отбеляза Михаил Гордейчук в 75-ата минута.

Гробарите от Белград играха цялото второ полувреме с 10 души заради червения картон, който получи Марко Йевтович в 45-ата минута.