Втора поредна класическа победа за ЦСКА във В група

20:09
ЦСКА победи Септември София с 3:0 като гост в среща от втория кръг на Югозападната В група. Двубоят се игра на стадион "Локомотив" в квартал "Надежда".

Армейците, които в днешната среща играха в резервните си черни екипи, откриха резултата в 16-та минута. Самир Аяс проби по десния фланг и центрира към Костадин Хазуров, който стреля от въздуха и прехвърли Емил Петров.

Две минути преди почивката Анатоли Тодоров фаулира Хазуров в пеналта на Септеври. Реферът Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Потърпевшият застана зад топката и реализира втория си гол в срещата.

Капитанът Борис Галчев оформи крайното 3:0, засичайки центриране отдясно с 78-та минута.

Това е втора поредна победа на армейците във В група. Както е известно, преди седмица те подчиниха Струмска слава със същия резултат.

Септември - ЦСКА 0:3

0:1 Хазуров 16
0:2 Хазуров 43 д.
0:3 Галчев 78

Септември: Емил Петров, Мартин Димитров (46- Брестовички), Илиян Гаров, Николай Николов, Стоян Предев, Димитър Андонов, Анатоли Тодоров (46-Павлов), Асен Чандъров, Петър Тончев, Георги Русев, Христо Спасов

ЦСКА: Стоян Колев, Божидар Чорбаджийски, Александър Бранеков, Борис Галчев, Александър Александров, Йордан Йорданов, Самир Аясс (75- ), Милен Кикарин, Станислав Маламов (64- Головодов), Костадин Хазуров, Ангел Грънчов