Неделев заби два гола при победа на Майнц в контрола

16:40
Българският национал Тодор Неделев реализира два гола за своя Майнц, който победи аматьорския тим Рот-Вайс Хадамар с 3:1 в контролна среща.

Ден след лошия старт на сезона с домакинска загуба 0:1 от новака Инголщад, футболистите от първия отбор, които не играха във въпросния мач, взеха участие в контролата с Хадамар с цел навлизане в игрови ритъм.

Неделев бе сред титулярите за Майнц и с изявите си впечатли треньорството ръководство. Пабло Де Бласис откри за тима от Бундеслигата в 3-ата минута от фаул, а Неделев удвои за 2:0 в 54-ата минута след още едно великолепно изпълнение от пряк свободен удар.

Аматьорите върнаха един гол в 61-ата минута, а Неделев реализира второто си попадение в мача в 70-ата минута след асистенция на Джа-Чеол Коо.