Шалке 04 разгроми Вердер на старта на Бундеслигата (видео)

18:44
Отборът на Шалке 04 започна новия сезон в немската Бундеслига с класическа победа като гост на Вердер Бремен.

Резултатът в мача бе открит в 34-ата минута, когато чешкият бранител на домакините Теодор Гебре Селасие си отбеляза автогол. В средата на второто полувреме Ерик Максим Чупо-Мотинг удвои предимството на тима от Гелзенкирхен, а холандският таран Клас-Ян Хунтелар оформи крайното 3:0 5 минути преди края на редовното време на срещата.

16.08.2015 14:14

Не се карайте Лайпциг от години са много стабилен отбор...другата година са в първа дундеслига *smile*

RoSKo0o0
16.08.2015 03:36

Браво на Инголщат и Дармщад добро начало в Бундеслигата!

danialves2
16.08.2015 12:53

Явно си по-запознат от мен. Нямаше нужда от обидите, просто изказах своите впечатления към отбора на Ред Бул Лайпцих. *smile*

crazy_rabbit
16.08.2015 12:30

Дори ?! Ти тъп ли си ? Отбор допреди няколко години беше в ПЕТА дивизия. След това ги взеха Ред Бул и са с огромен за дивизията си бюджет, въобще не говорим за количеството младежки немски национали, които минаха през тях...

RoSKo0o0

Мдам, малко на Брауншвайг и Падерборн работата замирисва.

danialves2
16.08.2015 11:35

Съгласен съм с теб. Дори отбор като Ред Бул Лайпцих закупи 2-3 играчи от първа Бундеслига и резултатът дойде още в първия кръг с много комфортна победа като гост!

El_Fenomeno_9
16.08.2015 10:53

Жалко само че и двата отбора ще изпаднат бързо бързо ... Не направиха никакви покупки лятото и ще "ядат" бахура през сезона ... Наистина е жалко , защото имаше страхотни отбори с играчи във Втората бундеслига , които щяха да да инвестират още повече при класиране в елита , а тези само ще минат за 1 година като на екскурзия ..

one2win
16.08.2015 01:56

За Хамбургер съм съгласен, че ще са фаворит за изпадане в последните години за тях дори се превърна в традиция за свойто оцеляване, за Вердер обаче не съм много съгласен. Не си прави изводи само от един мач, а и тая година според мен Шалке може и да се пребори с Волфсбург за 4-тото място.