Миланов и ЦСКА отстраниха Спарта Прага (видео)

22:31
ЦСКА Москва се класира за плейофите в турнира Шампионска лига, след като в реванша от третия предварителен кръг на състезанието победи като гост Спарта Прага с 3:2. Първият мач завърши наравно 2:2. С общ резултат от двата мача 5:4 московчани продължават в турнира.

С голове на Ладислав Крежчи в 6-ата минута и на Кехинде Фатай в 16-ата минута Спарта поведе с 2:0. Ахмед Муса в 34-ата и 51-ата минута и Алан Дзагоев в в 76-ата минута вкараха головете за ЦСКА, за крайното 3:2 за гостите.
От 64-ата минута домакините от Спарта играха с десет души след червен картон за Марек Матейовски.

Българският национал Георги Миланов бе резерва за ЦСКА, като се появи на терена в 83-ата минута на мястото на Зоран Тошич.

Sparta Prague vs CSKA Moscow 2-3 All Goals... by Pewdiepie2011