Ливърпул вкара пет безответни на Сингапур

16:42
Ливърпул не изпита трудности и вкара пет безответни гола в контролата си срещу Сингапур.

Рафаел Бенитес пусна два различни състава през първото и второто полувреме. "Мърсисайдци" доминираха преди почивката и Андрей Воронин откри резултата в 45-а минута.

Алберт Риера покачи на 2:0 в началото на второто полувреме. Кристиан Немет в 73-а минута направи резултата класически. В 80-а Дирк Кайт асистира на Фернандо Торес за четвъртия гол в мача, а в 83-а Немет вкара второто си попадение в срещата, пак след подаване на Кайт.

Ливърпул първо полувреме: Кавалиери, Деген, Карагър, Агер, Сан Хосе, Бабел, Маскерано, Лукаш, Бенаюн, Воронин, Н\'гог

Ливърпул второто полувреме: Рейна (Гулаши), Кели, Спиъринг, Досена, Инсуа, Риера, Плесис, Пачеко, Каут, Торес, Немет

cris7ronaldooo
01.08.2009 14:27

Незнам защо го водите тоя спор Арсен е голям треньор със много много опит не забравяйте кой е отбора взел Премиършип без загуба Арсенал е голям отбор и ще се класира в топ 4 вярно ще са 4 спорет мене но ще са там !!! кво стана астън вила направи хубав сезон бяха в топ 4 Арсенал се стегна и вижте какво стана Венгер знае какво да прави и не се притеснявайте за селекцията ще намери нещо старото куче иначе GLORY GLORY MAN UNITED

LirokriL
27.07.2009 20:25

Адессо много си прав дори не знам дали арсенал ще са в Топ 4 тази година *sick*

Takeo
27.07.2009 02:43

Няма какво да си говорим. Срам си за феновете на чудесен отбор като Арсенал. Повече няма какво да се каже.

smilov92
27.07.2009 01:50

Пак ще си говорим в края на сезона, момиченца.

el_n1n0
27.07.2009 00:16

smilov, нали играете мн красив и резултатен футбол бе. И нали Ливърпул играем мн дървено и защитно. Ай кажи ми що тогава иаме 9 гола повече от Манчо , Челси и Арсенал. Недей мн да говориш като не знаеш.

Adesso
27.07.2009 00:05

smilov92, засега дори Евертън имат по-добра селекция от тази на Арсенал. Ако Венгер не похарчи парите, които взе за Адебайор, за 1-2ма качествени играчи, просто не знам за какво се хабиш да пишеш..и то тук, под мач на Ливърпул. Дори и сър Алекс отписа Арсенал от топ 4 в ПЛ 09/10.. А за завист не говори - това че пишеш тук, е повече от ясно, кой на кого завижда *wink* Хайде успех с Евертън на 15ти август.
Само Ливърпул !!

smilov92
26.07.2009 22:54

Успехи ли?!?! Какви успехи. Мога да кажа само "браво" за онзи финал, където направихте онзи обрат(губехте с 0:3 и после направихте 3:3, и после от дузпи взехте ШЛ). Кога сте вземали ПЛ, левак? Ае каквото и да говорите.. Ливърпул играят супер дървено(това не го мисля само аз). Но все пак всеки си има мнение. По-скоро бих казал, че повечето завиждате на стила на Арсенал, защото те наистина играят футбол. Верно, че не се славим с трофеи, но за всичко си има време! *wink*

adidas4o
26.07.2009 22:47

smilov92, Радвай си се на децката градина на Харсенал и на Бавачката Арсен Венгер *joking* .Много хора ги е яд , като тебе на успехите на Ливърпул.

smilov92
26.07.2009 22:34

Ей, KURZAMANUTDFENS, ти си бил много тъп! Аз се радвах на този Х, защото така помогнахме на Ман. Ю. На нас ни беше все тая дали ще е 1;2;Х;, но на вас не бе. Ние ви отказахме от титлата, точно ние! А относно това, което говориш че, Ман. Юнайтед или Арсенал няма да са в ТОП4... пак ще си говорим накрая на сезона. Кой, Ман. Сити ли ще ни махне?! Хахаха, жалак си. Но се не учудвам, все пак си фенче на LUCKYPOOL!

KURZAMANUTDFENS
26.07.2009 21:38

смилов ли си сливов ли си там квот си *joking* така като глеам все пишеш за аршавин 1,2,3,4 доста се радваш разбирам да сте ни били ама.. като глеам си знаеш възможностите на арсенал и е нормално на Х да се радваш. таа год ман сити ви махат от топ4 , пък мое и да останете понеже мое манафите да са извън 4

smilov92
26.07.2009 21:28

Ей, въздухарче( Nakt ), от къде знаеш пък, че съм за Ман. Юнайтед! Аз съм фен на Арсенал, но въпреки това пак казвам ЕВАЛА на Ман.Юнайтед. Те поне радват с играта си, за разлика от някои други дървета като Ливърпул!

smilov92
26.07.2009 21:26

Хахаха, палячовци сте! После да не плачете пак, когато Аршавин дойде на вашия стадион? Ще има пак... двеееееее, трииииии, четириииииии *wink*

Cris_7
26.07.2009 20:48

Кой играе с най-доброто бе ? Нани ,Андерсон , Флетчър , Тошич тия ако са титулярите..

Nakt
26.07.2009 20:38

Тос пък smilov92,супол,Ливърпул всяка контрола излизат с резервите и юношите (ако не ти е направило впечетление) днеска за сефте влязоха Торес,Алонсо,Риера, Джерард дори не влезе...
Докато манчо си играят с най-доброто което имат и до вчера се мъчиха с 3-2 с измислени голове,гледай си манчестър нас недей да ни гледаш,ще ни гледаш като дойдем на Олд Трафорд пак ще има 1,2,3,4...

26.07.2009 19:32

остаи го смилов ! не виждаш ли че от простотия не мое да диша *joking*

Takeo
26.07.2009 18:57

Смилов, обиграването на тима в подготвителния период е най-важното. Целта е изпробване на различни варианти във всяка фаза на играта, за да може да е подготвен мениджъра за всички ситуации съпътстващи дългия сезон в Англия. Брой победите по време на сезона, те са важни моето момче.

LFC_T9_G8
26.07.2009 17:58

ей смешни Мангалчестър .. вие като във всичките си контроли до сега играете само със звездите си .. мн ясно че ще имате победи .. аре игрейте със умрелите ви резерви да видим дали и до равен ще стигнете .. палячовци .. пак ще ви прайм за смях на Олд Трафорд .. убитаци *evil*

angel_hi
26.07.2009 17:17

Хаха смях за Ливера най-накрая победа и 5 парцала да вкарат няма да сте шампиони пак ще е Манчо

smilov92
26.07.2009 17:12

Хаха, тази контрола мисля, че е четвърта за ПУЛ и до сега нямаха победа. Какво ми викаш "GO", бахти некадърниците. Рафа пусна няколко звезди... товага е нормално да вкарате на някви палячовци 5 гола. *wink*