Валенсия загуби и от Кьолн (видео)

20:04
Валенсия претърпя поражение с 2:3 от Кьолн в приятелски турнир в германския град. Филип Хозинер (18'), Кевин Фогт (22') и Милош Йоич (51') вкараха за домакините. Тимът на Нуно Санто отбеляза два гола чрез Хави Фуего (41) и Алваро Негредо (56'). Вчера друг състав на португалския специалист загуби с дузпи от Порто.

Срещата започна с игрова доминация за гостите от "Местая". Въпреки това козлите нанесоха първия удар. Филип Хозинер откри резултата в 18-ата минута, като останаха съмнения за нарушение срещу Лукас Орбан. Минута след като прилепите претендираха за дузпа Хауме допусна втори гол във вратата си. Кевин Фогт удвои преднината след точен завършек с глава. Хави Фуего намали четири минути преди почивката. Първо Родриго де Паул удари греда, атаката продължи и Санти Мина също тресна греда преди Фуего да добави в мрежата. В края на полувремето Де Паул изпусна нова добра възможност.

Втората част започна с нов гол за Кьолн. В 51-ата минута Милош Йоич отбеляза от фал, след като Хауме не можа да подреди добре стената си. Пет минути по-късно Алваро Негредо пак върна бяло-черните в играта с гол за 3:2. До края "лос че" изпуснаха няколко прекрасни положения и загубиха мача.