ЦСКА удари Марица с 3:1

20:08
ЦСКА победи Марица Пловдив с 3:1 в контролна среща, играна на стадион "Българска армия".

Възпитаниците на Христо Янев започнаха по-силно мача и откриха резултата в 18-та минута чрез Владислав Узунов.

Малко след почивката Костадин Хазуров удвои преднината на "армейците", а в 56-та минута Георги Стефанов се разписа за гостите от Пловдив, а в последната секунда на двубоя Николай Цветков оформи крайното 3:1 в полза на ЦСКА.

В средата на второто полувреме дебют за "червените" направи 14-годишният защитник Валентин Антонов.

Следващата проверка на ЦСКА е в събота от 20:00 часа срещу Вихрен Сандански отново на "Българска армия", а официалното представяне на тима ще бъде на 3 август срещу кипърския АЕЛ Лимасол.

ЦСКА - Марица3:1