\"Акулите\" на Бала паднаха престижно от Волфсбург

10:05
Черноморец Бургас загуби с 0:1 от шампиона на Германия Волфсбург контролния мач между двата отбора, игран в Австрия.

"Вълците" излязоха с голяма част от титулярите си срещу "акулите" на Бала, но въпреки това стигнаха само до минимален успех с гол на Графите в 43-а минута.

Бургазлии бяха равностойни на именития си съперник през първото полувреме и дори в 34-а минута имаха добра възможност да открият резултата при едно разбъркване след корнер.

В 43-а минута голмайсторът на Волфсбург Графите бе съборен в наказателното поле на Черноморец и сам реализира отсъдената дузпа.

През второто полувреме темпото на игра спадна, най-вече заради многото смени, които треньорите направиха. До промяна на резултата обаче не се стигна и "вълците" спечелиха с минималното 1:0.