Динамо Минск с победа у дома преди реванша с Черно море

14:16
Динамо (Минск), който е съперник на Черно море (Варна) в Лига Европа, ще посрещне варненци доста спокоен. Опонентите на моряците в Европа спечелиха с 2:0 у дома срещу Смолевичи в мач 1/16-финалите в турнира за купата на Беларус.

В 41-ата минута на двубоя на стадион “Трактор” Владимир Коритко откри резултата в полза на Динамо след асистенция на Йедигарян. В 67-ата минута Олег Веретило покачи на 2:0 след пас на резервата Биков.

Българският футболист на домакините Шалозе Удоджи игра до 55-ата, когато беше заменен от Артьом Биков. Срещата реванш, на която ще бъде домакин Смолевичи, ще се играе на 2 август.

Двубоят между Динамо и Черно море ще се играе на 23 юли. Първият мач завърши наравно 1:1.

Стартов състав на Динамо: Игнатович, Воронков, Шастсилоски, Някша, Коритко, Удоджи, Веретило, Яротски, Канцави, Абдусалам, Йедигарян.