Черно море изкопчи точка от Пирин с гол в последните секунди (видео)

20:51
Пирин 1922 и Черно море завършиха наравно 1:1 на стадион "Христо Ботев" в среща от първия кръг на А група.

Домакините откриха резултата чрез Мартин Тошев в 55-ата минута. Изравнителният гол падна в даденото от Никола Попов четириминутно продължение на редовното време.

Голмайстор за гостите от Варна стана Матиас Курьор.

Така носителят на Купата на България Черно море се спаси от загуба в последната минута и двата отбора записаха по една точка в първия кръг на "А" група.

Състави:

Пирин Благоевград: 76. Красимир Костов, 33. Емил Виячки, 21. Александър Башлиев, 5. Александър Дюлгеров, 22. Богомил Дяков, 24. Антон Костадинов, 16. Венцислав Бенгюзов, 17. Илия Карапетров, 10. Мартин Тошев, 7. Тони Тасев, 19. Благой Наков

Старши треньор: Неделчо Матушев

Черно море: 33. Георги Китанов, 4. Михаил Венков, 5. Стефан Станчев, 23. Мамуту Кулибали, 84. Тодор Паланков, 18. Марчин Бургхард, 10. Марк Клок, 21. Мехди Бурабия, 13. Симеон Райков, 19. Матия Курьор, 14. Хуан Мануел Вареа

Старши треньор: Никола Спасов