Божинов блести при разгром на Партизан (видео)

10:27
Валери Божинов се представи отлично в официалния си дебют за Партизан Белград, разгромил Металац МГ с 4:0.

Мачът бе от първи кръг на шампионата на Сърбия, като Божинов, останал на терена през всичките 90 минути, записа гол и две асистенции.

Резултатът бе открит в 16-ата минута от Андрия Живкович при асистенция на Божинов. В 21-ата минута Абубакар Умару удвои, като головият пас отново бе дело на Божинов. В 31-ата минута Валери сам вкара за 3:0, а крайното 4:0 оформи Саша Илич в 90+ минута.

Другият българин в ПартизанИван Бандаловски, не взе участие в срещата.